آخرین تحولات قیمتی در بازار طلا، ارز و خودرو ۱۸ خرداد ۹۸

امروز در بازارهای مختلف کشور چه خبر بود؟

قیمت طلا و قیمت سکه در بازار امروز

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار امروز تهران به ۴,۱۸۰,۰۰۰ ریال رسید که نسبت به روز گذشته ۵۰,۰۰۰ ریال افزایش را نشان می دهد. قیمت سکه طرح جدید امروز ۴۶,۰۵۰,۰۰۰ ریال بود که نسبت به دیروز ۶۳۰,۰۰۰ ریال افزایش قیمت داشت. سکه بهار آزادی نیز ۴۵,۳۰۰,۰۰۰ ریال معامله شد.

قیمت ارز در بازار امروز

قیمت دلار امروز در صرافی های بانک های کشور ۱۳ هزار ۲۰۰ تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته ۱,۰۰۰ ریال افزایش قیمت داشت. قیمت خرید و فروش یورو نیز در این صرافی ها به ترتیب ۱۵۰,۰۰۰ و ۱۵۱,۰۰۰ ریال است که نسبت به روز گذشته ۱,۰۰۰ ریال افزایش قیمت داشت.

قیمت خودرو در بازار کشور

بازار خودرو همچنان در رکود به سر می برد. قیمت خودرو های ایران خودرو در بازار تغییراتی به شرح زیر داشته است:

در مهمترین معاملات خودروهای ایران خودرو پژو پارس ۱۰۱ تا ۱۵۴ میلیون تومان خرید و فروش شد، سمند EF7 معادل ۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است. همچنین پژو ۲۰۶ – تیپ ۲ با کد ۲۶۰۲۸ معادل ۹۲ میلیون تومان خرید و فروش شد. این درحالیست که قیمت این خودرو در نمایندگی ۶۷ میلیون تومان است. قیمت دنا پلاس با موتور EF7 نیز ۱۶۰ میلیون تومان در بازار تعیین شد.

معاملات امروز محصولات سایپا، قیمت برخی خودروهای سایپا تغییراتی به شرح زیر را داشته است:

در مهمترین معاملات سایپا قیمت پراید ۱۱۱ SE برابر ۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و تیبا SX سفید ۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد. ساینا EX رینگ فولادی ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش شد و آریو ۱۶۰۰ اتوماتیک با قیمت ۱۴۲ میلیون تومان معامله شد.

ارسال نظر