×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷  
it is true
true
true
آخرین وضعیت ۴۴ مسافر سقوط هواپیمای یاسوج

کامروز امینی در گفت‌وگو با ایلنا در یاسوج گفت: با وجود تمامی تلاش‌های صورت گرفته در سه‌ماهه گذشته، متاسفانه جسد ۴۴ مسافر هواپیمای سقوط کرده در ارتفاعات دنا تحویل خانواده‌های آنان نشده است.

وی با بیان اینکه از ۶۵ مسافر و خدمه این هواپیما اجساد ۲۱ مسافر آن تحویل خانواده‌ها شده است، اظهارداشت: متاسفانه هرچه زمان می‌گذرد شرایط پیداکردن پیکرها و بقایای مسافران این هواپیما سخت‌تر می شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از ۴۴ مسافری که تاکنون اجساد آنها تحویل خانواده های شان نشده نیز بقایا و پیکرهای هفت مسافر اصلا پیدا نشده است.

در ۲ هفته اخیر هیچ بقایا و پیکری تحویل پزشکی قانونی نشده است.

امینی در ادامه نیز تاکیدذکرد که در ۲ هفته اخیر هیچ بقایا و پیکری تحویل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد نشده است.

وی گفت: بقایا و پیکرهای که اکنون در اختیار اداره کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد است، همگی مربوط به قبل بوده و بقایا و پیکرهایی در ۲ هفته گذشته به این اداره کل تحویل داده نشده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در روزهای بارانی نیز هیچگونه کار انتقال پیکرها و بقایا بدلیل شرایط سخت ارتفاعات دنا انجام نگرفته است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، هواپیمای ATR آسمان با ۶۵ مسافر و خدمه در روز ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ در ارتفاعات دنا سقوط کرد که با گذشت ۸۵ روز از آن واقعه همچنان جسد ۴۴ مسافر و خدمه تحویل خانواده ها نشده است.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال