آغاز رسمی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز / حضور ۹۰۰ ناشر در تبریز

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز و ششمین نمایشگاه نشر دیجیتال، امروز، شنبه ۲۸ مهر ۹۷ با برگزاری مراسم افتتاحیه به طور رسمی گشایش یافت.

به گزارش مهدنیوز، آیین افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، سید هادی حسینی، معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر مجلس شورای اسلامی، مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی، محمداسماعیل سعیدی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر مجلس شورای اسلامی، معصومه آقاپور، نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، مدیران ارشد استانی و برخی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز برگزار شد.

در انتهای مراسم با حضور در سالن امیرکبیر، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز و ششمین نمایشگاه نشر دیجیتال به طور رسمی آغاز شده و حاضرین از غرفه های حاضر در نمایشگاه بازدید کردند.

امسال ۹۰۰ ناشر داخلی با ۱۵۰ هزار عنوان و یک میلیون و ۵۰۰ نسخه کتاب در بخش داخلی، ۱۵۰ ناشر از ۲۰ کشور جهان با ۳۳ هزار عنوان کتاب و ۳۰ ناشر رسانه های دیجیتال در این نمایشگاه حضور دارند.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز و ششمین نمایشگاه نشر دیجیتال از ۲۹ مهر لغایت ۴ آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود و علاقمندان می توانند هر روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ از این نمایشگاه دیدن کنند.

ارسال نظر