اجرای طرح «روایت عشق» در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: طرح روایت عشق تبریز در قالب برگزاری ۴۰ برنامه خاطره گویی فرماندهان و رزمندگان سالهای دفاع مقدس در ۳۰ مناسبت مذهبی و دفاع مقدس از ایام محرم، تا پایان سال در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز برگزار می شود.

مهدنیوز – سرویس فرهنگ و هنر: حجت الاسلام احمد حمیدی اظهار کرد: در این طرح فرماندهان و رزمندگان سالهای پرافتخار دفاع مقدس با حضور در فرهنگسراها و مراکز فرهنگی مناطق ده گانه شهرداری تبریز به بیان خاطرات و روایت حوادث ماندگار آن دوران می پردازند.

وی با بیان تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر کار بیشتر در خصوص سالهای دفاع مقدس افزود : شهرداری تبریز این رسالت مهم را در دستور کار دارد و با فعالیت های فرهنگی خود در این مسیر قدم بر می دارد.

وی خاطر نشان کرد : این برنامه ها با هدف ترویج ارزش های اصیل انقلابی و بازگویی حقایق تلخ و شیرین سال های دفاع مقدس و با حضور اقشار مختلف مردم در مراکز فرهنگی همه ی مناطق ده گانه شهرداری تبریز برگزار می شود.معاون

فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: طرح روایت عشق تبریز در قالب برگزاری ۴۰ برنامه خاطره گویی فرماندهان و رزمندگان سالهای دفاع مقدس در ۳۰ مناسبت مذهبی و دفاع مقدس از ایام محرم، تا پایان سال در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز برگزار می شود.

ارسال نظر