×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷  
it is true
true
true
احتمال تغییر شهرداری کلان‌شهر تبریز

غلامحسین مسعودی‌ریحان گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز با اعلام شروع کار پنجمین دوره شورای شهر در سیزدهم شهریورماه سال‌جاری اظهار داشت: در مجلس طرحی برای شروع کار شورای شهر در مرداد ماه مطرح بود که به علت برخی روند قانونی و مراحل آن، شورای شهر رسما از سیزدهم شهریورماه کار خود را شروع خواهند کرد.
وی با بیان اینکه اعضای پنجمین دوره شورای شهر تبریز مسؤولیت سنگینی بر عهده خواهند داشت؛ زیرا باید مشکلات ایجاد شده توسط برخی از اعضای شورای چهارم را نیز رفع کنند، ادامه داد: علاوه بر حواشی شورای چهارم، شهر تبریز اولویت شهری از قبیل ترافیک شهری، حاشیه‌نشینی و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری نیز در اصلی‌ترین برنامه‌کاری شورای پنجم دارد.
منتخب پنجمین دوره شورای شهر تبریز با تاکید به عدم وجود شایسته‌سالاری در بدنه شهرداری تبریز، بیان کرد: زمانی که شایسته‌سالاری در بین کارکنان شهرداری وجود نداشته باشد، باید متحمل ضایعات بزرگ در مجموعه شهرداری باشیم چرا که مدیر و کارمند اگر بر مبنای شایسته‌سالاری و توانمندی انتخاب نشوند، قطعاً انتظار انگیزه و رشد از آن مجموعه از بین خواهد رفت.
وی تصریح کرد: باید بدنه شهرداری افراد مومن، خادم و وظیفه‌شناس باشند و سازمان را خانه خود بدانند نه اینکه به فکر چاپیدن باشد.
مسعودی‌ریحان با اشاره به ۱۵ هزار کارمند شهرداری و تاکید به سازماندهی آنها در شورای جدید شهر، افزود: این افراد اگر سازماندهی نشوند و با روند علمی جلو نروند، نمی‌توان انتظار مدیریت صحیح در شهر داشت و شهرداری که سر پست می‌آید باید بدون توجه به روابط و برحسب تخصص و توانمندی فرد و بر مبنای شایسته‌سالاری کارمند برگزیند.
منتخب پنجمین دوره شورای شهر تبریز خاطرنشان کرد: تغییر شهرداری کلان‌شهر تبریز نیز محتمل بوده و برای انتخاب گزینه‌های شهرداری، بین گزینه‌های مدنظر قرار خواهد گرفت و در صورت تائید و یا عدم تائید، تصمیم‌گیری صورت خواهد گرفت.
وی افزود: مردم تبریز در پنجمین دوره شورای شهر تبریز شاهد تحولات عظیم در بدنه شهرداری باشند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال