انتخابات ریاست شورای تبریز در دستور جلسه فردا

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست شورای شهر تبریز گفت: انتخابات ریاست شورا در دستور جلسه روز یکشنبه است ولی چون چند دستور جلسه از جلسه قبلی مانده بنابراین اگر زمان کافی داشته باشیم فردا انتخابات برگزار می شود.

فرج محمد قلی‌زاده در گفتگو با مهدنیوز افزود: برای ریاست شورای اسلامی تبریز کاندیدا نشده‌ام ولی در این زمینه هر کسی که خودش را واجد شرایط می بیند می توانند در این انتخابات شرکت کنند.

وی ادامه داد: این انتخابات بر اساس قوانین برگزار می شود و هر کس انتخاب شود رئیس می شود.

لزوم داشتن قدرت هماهنگی بیشتر، یکی از ویژگی های رئیس شورا

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با بیان این که اعضای شورا از فیلترهایی رد شده اند و صلاحیت مورد نیاز را دارند، اظهار کرد: رئیس شورا در کنار تمام ویژگی هایی که دارد باید وقت اضافه برای این سمت در نظر بگیرد و پیگیری مضاعفی برای کارهای شورا داشته باشد.

قلی زاده گفت: رئیس شورا باید قدرت هماهنگی بیشتری داشته باشد تا مجموعه شورا را با شهرداری و مدیران ارشد استانی هماهنگ کند و در هر کسی که این توانمندی وجود داشته باشد می تواند در این زمینه مفیدتر باشد.

ساخت کلیپ‌های سفارشی در آستانه انتخابات ریاست شورا اخلاقی نیست

وی ساخت کلیپ های سفارشی در آستانه انتخابات ریاست شورا را کاری غیراخلاقی دانست و تاکید کرد: چگونه می توان نظر چهار نفر در یک کلیپ سفارشی را به نظر حدود یک و نیم میلیون جمعیت تبریز تعمیم داد و رضایت و یا ناراضی بودن مردم را نشان داد؟

این عضو شورای شهر تبریز با بیان این که با برخی از کارهای سفارشی و خاص نمی توان افراد را تخریب کرد، تصریح کرد: اگر کسی می خواهد به نمایندگی از طرف مردم موضوعی را عنوان کند باید در این زمینه یک کار علمی و همه جانبه انجام شود.

وی همچنین ادامه داد: تهیه یک کار سفارشی برای تائید و یا تخریب افراد، اخلاقی نیست.

ارسال نظر