تبریز میزبان ۸ نمایشگاه هنری است

۸ نمایشگاه هنری در طول این هفته در معرض دیدن علاقمندان به فرهنگ و هنر در تبریز قرار دارد.

به گزارش مهدنیوز، این هفته نمایشگاه های متفاوت هنری در تبریز برگزار می شود و علاقمندان می توانند باتوجه به علاقمندی خود از این نمایشگاه ها دیدن کنند.

 

نمایشگاه نقاشی چهار فصل آذربایجان

در این نمایشگاه مجموعه ای از آثار مریم فتح الله زاده بر اساس عکس هایی از بهرام تندران به نمایش گذاشته شده است. علاقمندان تا ۱ اسفند از ساعت ۱۱ الی ۱۶ هر روز، فرصت دارند تا از این نمایشگاه در خیابان دارایی، گالری موزه مشاغل تبریز دیدن کنند.

 

نمایشگاه داستان مصور نوشدارو

مجموعه ای از آرت داستان های  ائلشن محی الدین در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است. علاقمندان می توانند تا ۲ اسفند هر روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در خانه فرهنگ واقع در خیابان امام، نرسیده به آبرسان از این آثار دیدن کنند.

 

نمایشگاه نقاشی حس

رویا صالح در این نمایشگاه آثار نقاشی خود را به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه تا ۲ اسفند دایر بوده و علاقمندان به دیدن آثار هنری می توانند هر روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در آدرس خیابان امام، نرسیده به آبرسان، خانه فرهنگ از آثار نقاشی بازدید کنند.

 

نمایشگاه طراحی زغال های پیر

مجموعه آثار طراحی الناز بزرگ زاده تا ۲ اسفند در خانه فرهنگ به نمایش گذاشته شده است. این نمایشگاه هر روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در آدرس خیابان امام، نرسیده به آبرسان دایر است.

 

نمایشگاه گروهی طرح، رنگ و حجم

این هفته نمایشگاه گروهی از آثار طرح، رنگ و حجم بر اساس کارهایی از هنرجویان آموزشگاه رضانژاد در معرض دید عموم قرار گرفته است. این نمایشگاه تا ۲ اسفند هر روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز واقع در چایکنار، پارک مسافر، دایر است.

 

نمایشگاه گروهی حراج آثار هنری ۵۰۰ هزار تومانی

در این نمایشگاه آثار هنری شامل نقاشی، مجسمه، سفال، سرامیک و عکس به فروش گذاشته شده است. این نمایشگاه گروهی تا ۱ اسفند دایر است و علاقمندان می توانند هر روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ در خانه فرهنگ واقع در خیابان امام نرسیده به آبرسان حضور داشته باشند.

 

نمایشگاه نقاشیخط 

نمایشگاه آثار هنری حمید امینی فر در سینما ناجی تبریز دایر بوده و علاقمندان تا ۲ اسفند می توانند از این آثار دیدن کنند. این نمایشگاه هر روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در آدرس ابتدای سربالایی ولیعصر دایر است.

 

نمایشگاه زیورهای هنر معاصر

نمایشگاهی از زیورآلات دست ساز شیوا سیدی تا ۷ اسفند در تبریز دایر شده است. این نمایشگاه در گالری ملک واقع در خیابان گلگشت، عطار نیشابوری، روبروی درب غربی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ساختمان مدیکال، طبقه ۲ برپاست و علاقمندان می توانند هر روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از آثار ارائه شده دیدن کنند.

ارسال نظر