باخت سنگین تراکتورسازان در ورزشگاه سردار جنگل

در هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران تراکتورسازی تبریز در روزی که محسن فروزان، دروازه بان این تیم متزلزل نشان داد و اشتباهات عجیب و غریبی را مرتکب شد، با نتیجه سه بر یک به سپیدرود رشت باخت.

سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز عصر جمعه در دیداری حساس در ورزشگاه سردار جنگل روبروی یکدیگر قرار گرفتند، شاگردان نادر دست نشان برای فرار از سقوط تلاش می کرد و یاران مسعود شجاعی به دنبال برتری بودند تا همچنان در کورس قهرمانی قرار داشته باشند.
سپیدرود رشت با ارائه نمایشی درخشان در خانه توانست با سه گل، تراکتورسازی را شکست دهد و با کسب این بُرد برای بقا در لیگ برتر امیدوارتر از قبل مسابقات خود را دنبال کند. شاگردان لیکنز هم فرصت بسیار طلایی برای رسیدن به صدر جدول را از دست دادند تا چشم انتظار نتیجه باقی رقبا باشند.
– دقیقه ۲: مدافع تراکتور پاس رو به عقبی را برای فروزان ارسال کرد که این دروازه بان با اشتباهی مهلک توپ را در اختیار بایرامی قرار داد و این مهاجم با ضربه روی پا گل اول را برای سپیدرود به ثمر رساند.
– دقیقه ۲۳: کاپیتان مسعود شجاعی از سمت راست صاحب موقعیت شد، از خروج صادقی استفاده کرد و توانست به زیبایی دروازه سپیدرود را باز کند.
– دقیقه ۳۳: میثم فردوسی در محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب توپ شد و با شوتی فنی، دروازه محسن فروزان را باز کرد.
– دقیقه ۶۶: حسین شنانی با حرکت تکنیکی از میانه زمین، طیبی را از پیش رو برداشت تا با نفوذ به محوطه جریمه شوتی را به سمت دروازه شلیک کند. در ادامه فروزان با دفع اشتباه و‌ عجیبی توپ را جلوی پای بایرامی قرار داد تا او برای سومین بار دروازه فروزان را باز کند.

ترکیب تیم سپیدرود رشت :
بازیکنان: ایمان صادقی، میثم فردوسی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، محمدرضا مهدوی، محمد بلبلی، هومن ربیع زاده، مهرداد بایرامی، حسین شنانی، میلاد قربان زاده و ابراهیم لطفی
سرمربی: نادر دست نشان

ترکیب تیم تراکتورسازی تبریز :
محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، ساسان انصاری، اشکان دژاگه و آنتونی استوکس
سرمربی: ژرژ لیکنز
ورزشگاه: سردار جنگل
داور: رضا مهدوی

ارسال نظر