برای ثبت رکوردم در گینس به حمایت مالی نیاز دارم

مهدنیوز – گیتی موسوی تا ثبت رکورد خود و تبدیل شدن به قدرتمندترین زن جهان فاصله اندکی دارد. او با کشیدن یک تریلی١٢ تن و ٢٧٠ کیلویی، رکورد یک زن استرالیایی که پیش از این تریلی ١١ تن و ٣۵٠ کیلویی را کشیده بود، شکست. اما وی برای ثبت جهانی این رکورد نیاز به حمایت مالی دارد.

موسوی با اشاره به این موضوع می گوید: در همه جای دنیا به جز ایران، ثبت رکوردهای گینس به صورت رایگان انجام می شود اما به دلیل اینکه در تحریم قرار داریم، باید مبلغی بین ۳۰  تا ۱۰۰ میلیون تومان با توجه به نوع ثبت، پرداخت کنیم.

وی ادامه می دهد: با شهرداری و برخی از مسئولان صحبت کردم و امیدوارم بتوانم نام ایران را در گینس ثبت کنم. فکر نمی‌کنم برای مسئولان پرداخت این هزینه خیلی سخت باشد.

موسوی با اشاره به اینکه برای شکستن رکوردهای بیشتری برنامه ریزی کرده است، می گوید: واقعیت‌اش برنامه‌هایی که دارم برنامه‌های تبلیغاتی است. ضمن این‌که می‌خواهم رکورد‌های قدرتی گینس را بررسی کنم و ببینم دیگر چه رکورد‌هایی را می‌توانم بشکنم. به‌هر حال هنوز این شروع کار من بود و امیدوارم بتوانم رکورد‌های بیشتر و وزنه‌های سنگین‌تری را جابه‌جا کنم.

وی تاکید می کند: تیم فوتبال شهر من تراکتورسازی است. دلم می‌خواهد چند تا تراکتور سنگین را قبل از شروع بازی بکشم و به تماشاچیان و طرفداران تیم تراکتورسازی روحیه بدهم. مردم ما خیلی به شادی و برنامه‌های مفرح احتیاج دارند.

ارسال نظر