نماینده بناب:

برخورد با پرونده‌های فساد نظام را در برابر حوادث بیمه می‌کند

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با انتصاب آیت الله رئیسی در رأس قوه قضائیه امیدهای زیادی در کشور ایجاد شده است؛ گفت: مجلس شورای اسلامی نیز از برنامه های رئیس قوه قضائیه در برخورد و مبارزه با فساد حمایت می‌کند زیرا برخورد با فساد نظام را بیمه می‌کند.

مهدنیوز – ضیاءالله اعزازی در جلسه شورای اداری شهرستان بناب که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رئیس بازرسی کل کشور برگزار شد، با بیان اینکه با کتمان واقعیات نمی شود بر مشکلات کشور فائق آمد؛ گفت: وجود فساد در کشور دردآور و زجرآور است.

وی تأکید کرد: مردم انتظار دارند آن هایی که به مسئولین و بدنه قدرت منصوب هستند، فارغ از گرایش به جریان سیاسی خاص با آن ها برخورد شود.

اعزازی خاطرنشان کرد: هرکس در هر جایگاهی به قدرت متصل باشد و از نعمت نظام برخوردار باشد اگر مرتکب خلاف شد باید به شدت با او برخورد شود و سالم سازی مجموعه قضایی و سیستم اجرایی کشور نهادینه شود.

وی با بیان اینکه اگر قوه قضائیه بتواند پرونده های مربوط به فساد آقازاده ها را رسیدگی کند، مشکل نظام رفع می شود، گفت: به برکت جوانان برومند این نظام کشور هیچ واهمه ای از ناحیه تهدیدات دشمنان خارجی به خصوص آمریکا ندارد از این رو آنچه خطر و تهدید است، وجود پرونده های فساد بوده و نظام از این ناحیه در معرض تهدید و آسیب است که اگر تعارف کنیم، نظام آسیب خواهد دید./ایرنا

ارسال نظر