×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷  
it is true
true
true
برپایی نمایشگاه‌های فروش آثار هنری یک ضرورت است

محمد محمدپور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، با اشاره به برپایی دومین نمایشگاه فروش آثار هنری در تبریز، اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه‌ها در راستای توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر موثر بوده و همچنین در جهت عرضه آثار فرهنگی و هنری، برپایی نمایشگاهای فروش آثار هنری بسیار با اهمیت است.
وی با تاکید بر اهمیت عرضه و فروش آثار هنری، بیان کرد: فروش آثار هنری می‌تواند در وضعیت اقتصادی و معیشتی هنرمند موثر بوده و در تبیین سهم فرهنگ و هنر در اقتصاد کشور نیز تاثیر مثبت داشته باشد.
وی یکی از راه‌های توسعه فرهنگی را دسترسی مردم به آثار و کالاهای فرهنگی دانست و افزود: نمایشگاه‌های عرضه و فروش آثار هنری می‌توانند در کنار تامین معیشیت هنرمند به چرخه اقتصاد فرهنگ و هنر نیز کمک کرده و زمینه را برای توسعه فرهنگی فراهم کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از برپایی نمایشگاه‌های فروش آثار هنری، متذکر شد: این اداره کل در راستای بهبود و همچنین پیشرفت این گونه نمایشگاها، بخش خصوصی را با صدور مجوز و همچنین همراهی در خرید و فروش آثار عرضه شده حمایت می‌کند.
گفتنی است، نمایشگاه فروش آثار هنری تبریز در رشته‌های “نقاشی، خوشنویسی، مجسمه و عکس” از تاریخ دهم لغایت ۱۸ اسفند ماه سالجاری در مرکز خرید اطلس برگزار می‌شود.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال