برگزاری رویداد استارتاپ ویکند در تبریز

به گزارش ایسنا، این رویداد به  همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان و مرکز آموزش عالی علمی -کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز و با حمایت سازمان تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی و شرکت استارت آپی قونقا به مناسبت بزرگداشت رویداد تبریز ۲۰۱۸  برگزار می‌شود.
این رویداد ، فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم می کند تا در عرض ۵۴ ساعت کاری ضمن اشتراک‌گذاری طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، مهارت‌های کارآفرینی و فرایند اجرایی سازی یک ایده تا کسب و کار و راه‌اندازی یک استارتاپ نوپا را در عمل آموخته و با کمک، مشاوره و نظارت مربیان متخصص، ایده نوآورانه خود را توسعه ‌بخشند.
 بعد از اتمام استارتاپ، تیم های صاحب ایده و طرح می توانند برای جذب در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی اقدام کنند و با استقرار در این مرکز از حمایت مادی و معنوی برای تجاری سازی ایده خود بهره مند شوند .
بر اساس این گزارش، پیشرفت و رشد در هر کاری با تنوع افکار و دیدگاه ها تحقق می یابد و عامل اصلی موفقیت در استارتاپ ها، ارائه ی پیشنهادهای متنوع توسط افراد است و با توجه به اینکه استارتاپ ها دارای خاصیت خلاقیت و نوآوری هستند، اگر ایده ها در استارتاپ ها به مرحله رشد برسند، می تواند در حوزه ی اشتغال و اقتصاد تحول بزرگی به وجود آورد.

ارسال نظر