برگزاری سمینار رایگان رابطه عاطفی پایدار در تبریز

سمینار رایگان «چالش های بیرونی و درونی عشق» جمعه ۱۱ آبان با سخنرانی پرفسور صدریا در فرهنگسرای خانواده قاصدک تبریز برگزار می شود.

به گزارش مهدنیوز، سمینار رایگان «چالش های بیرونی و درونی عشق» با موضوع رابطه عاطفی پایدار به همت فرهنگسرای خانواده قاصدک در تبریز برگزار می شود.

این سمینار با سخنرانی پرفسور مجتبی صدریا، اندیشمند و نظریه پرداز اجتماعی فرهنگی، اجرا می شود و حضور عموم مردم در این سمینار آزاد است.

از جمله محورهای سمینار می توان به مواردی چون، فشارهای فضای بیرون بر روابط عاشقانه، عوامل تشویقی بیرونی بر روابط عاشقانه، مخالفت اقتصاد با عشق، باز یافتن خویش و امکان ایجاد عشق و فناناپذیری عشق، اشاره کرد.

پروفسور صدریا در دانشگاه مرکزی توکیو به این عنوان دست پیدا کرده است که سالها در این دانشگاه تدرس نیز کرده است و کلاسهاى انسان و زیبایى، نگرش جامع به وجود، نگرش جامع به عشق( رابطه ى زن و مرد)، دوران گذار، نجواى آزادى، آواى دل را از زمان بازگشت به ایران تدریس مى کند.

سلسله سمینارهای رایگان روابط عاطفی پایدار به طور مستمر و با عناوین مختلف در طول سال توسط فرهنگسرای خانواده قاصدک برگزار می شود.

سمینار «چالش های بیرونی و درونی عشق» جمعه ۱۱ آبان ساعت ۱۶ در فرهنگسرای دکتر مبین واقع در منظریه، انتهای خیابان ملت (تاکسیرانی) برگزار می شود و علاقمندان می توانند با ارسال عدد ۵ به شماره ۵۰۰۰۱۰۴۰۴۵۴۲۵۸ به صورت رایگان در این سمینار ثبت نام کنند.

ارسال نظر