×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸  
it is true
true
true
به دنبال استفاده از نیروهای بومی در مدیریت و اشتغال منطقه آزاد ارس هستیم

به گزارش  تسنیم، محسن نریمان در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه باید از تجربیات در راستای حل مشکلات استفاده کرد اظهارداشت: استعفا راه درستی برای حل مشکلات نیست و باید برای حل مشکلات موجود مقاومت کرد.

نریمان با تاکید بر اینکه همه ما باید بمانیم و کسانی که تیشه به ریشه منطقه آزاد می‌زنند آنها بروند افزود: کسانی را که احساس می‌کنیم نا کارآمد هستند باید آموزش بدهیم و این به نفع ما است که از مدیران با تجربه استفاده کنیم.

وی با تاکید بر این که به دنبال استفاده از نیروهای بومی هستیم گفت: سرمایه گذار داخلی به دلیل این که برای سود بیشتر به این مناطق  می‌آید و طبیعتا سود در استفاده از نیروها و مدیر بومی است در چراکه در استفاده از نیروها و مدیران غیر بومی هزینه زیادی از جمله خانه، امکانات رفاهی و سایر موارد و حتی ناپایداری نیرو پدیدار می‌شود.

مدیر عامل جدید منطقه آزاد ارس خاطر نشان کرد: برای غلبه بر دیگر مناطق آزاد و تبدیل استعدادهای بالقوه به بالفعل قطعا باید از افراد توانمند دیگر نیز استفاده کنیم.

مناطق آزاد در سراسر دنیا استقلال دارند ولی در ایران محدودتر شدند

محسن خادم عرب‌باغی مدیر عامل سابق منطقه آزاد ارس هم در این مراسم، با اشاره به اینکه در زمان حاضر کشور نیازمند عمل است و نباید شعار داد اظهار کرد: ۴۰ سال است که فقط در حد حرف می‌گوییم که جوانان بیکار هستند و زمان آن رسیده است که آستین‌ها را بالا بزنیم.

وی با اشاره به نظرات کسانی که می‌گویند کاری در منطقه آزاد ارس انجام نشده است ابراز کرد: هر کودکی هم می‌فهمد که در این ۴ سال در این منطقه کارهای بسیاری انجام شده است. کسانی که می‌گویند کاری در منطقه آزاد ارس انجام نشده است افراد بی‌وجدانی هستند.

عرب باغی با بیان این که مناطق آزاد در سراسر دنیا استقلال دارند و می‌توانند برای خود تصمیم بگیرند گفت: مناطق آزاد شرایط خاص خود را می‌طلبد ولی در منطقه آزاد ما مدیرعامل از طرف کمیسیون اقتصادی،کمیته قیمت گذاری و سایر جاها تحت فشار است.

وی ادامه داد: اگر قصد دارید واقعا به منطقه آزاد تبدیل شود و تحولی ایجاد شود باید اهداف و شیوه‌نامه‌ها اصلاح شوند در غیر این صورت انتظارات نا به جا از ما پیدا می‌کنند و منطقه را به چشم یک منطقه رانت ده می‌نگرند.

مدیر عامل سابق منطقه آزاد ارس با تاکید بر این که اولویت کار من در دوران مدیریتم، اصلاح زیرساخت‌ها بود ابراز کرد: اصلاح زیر ساخت‌هایی مانند گاز، فاضلاب شهری، فیبر نوری و سایر موارد در اولویت قرار داشته اند و بودجه صرف اصلاح آن‌ها شد و سپس فرودگاه احداث شود.

وی با اشاره به این که باید همه منطقه آزاد ارس را در رسیدن به اهداف کمک کنند تصریح کرد: مرکز قاچاق خواندن منطقه آزاد ارس از تلویزیون کاری بسیار نا به جا بود چون باعث فرار سرمایه گذار از منطقه می‌شود و اگر خرده قاچاقی هم صورت می‌گیرد باید چشم پوشی کرد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال