سرمربی فولاد خوزستان:

تراکتور به دنبال سهمیه است و این کارمان را سخت می کند

افشین قطبی گفت: شانس آسیایی شدن تراکتور این بازی را حساس می کند.

مهدنیوز – سرویس ورزش:افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی گفت: این آخرین کنفرانس خبری نیست چون بعد از بازی هم کنفرانس خواهیم داشت. در این مدت کم شما را دیدم که شریف و حرفه ای هستید و به فوتبال و فولاد کمک کرده اید.

وی تصریح کرد: این چند هفته کار سخت شده چون وقتی شانس قهرمانی یا سهمیه آسیا ندارید و وسط جدول هستید، تمرکزها کمتر و مشکلات بیشتر می شود. بازیکنان ما هم نتوانستند نمایشی که در توانایی آنها است، نشان دهند و نتیجه ها این را ثابت کرده است. ما دوست داریم نمایش خوبی داشته باشیم و فصل را خوب تمام کنیم. بازی حساسی است، برای ما به خاطر خوزستان و فوتبال. برای تراکتور هم به این خاطر که هنوز موقعیت آسیایی شدن دارند.

قطبی گفت: فکر کنم تراکتور یکی از تیم هایی است که بهترین مهره ها را دارد و خیلی خوب بازی می کند. در هفته های اخیر همه تیم ها نتیجه گرفتن برایشان سخت بوده است. این به تمرکز تیم ها و حساسیت بازی ها برمی گردد. خیلی دوست دارم از همه خوزستانی ها دعوت کنم که فردا شب به استادیوم بیایند و تیم را تشویق کنند و به بازیکنان ما اجازه دهند که فصل را با انگیزه تمام کنند. ما همیشه به آینده امیدواریم و همینطور به پیشرفت فوتبال ایران.

وی افزود: اما ما مشکلات خیلی زیادی داریم. از بازیکنان خارجی می خواهیم بهترین نمایش را داشته باشند. وقتی شیمبا می تواند آقای گل شود و در فاصله یک روز تا پایان فصل فقط ۳۰ درصد حقوقش را گرفته است، چطور ممکن است با انگیزه بازی کند؟ چطور می تواند تمرکز داشته باشد؟ بازیکن کامرونی و ژاپنی فقط ۲۰ درصد حقوقشان را گرفته اند و یک روز بیشتر نمانده است.

ارسال نظر