تساوی تراکتور مقابل نساجی و پنالتی که گرفته نشد

شاگردان جرج لیکنز در دیداری که اشتباهات داوری در نتیجه بازی تاثیر بسزایی داشت، مقابل میزبان خود نساجی مازندران به تساوی یک بر یک دست یافتند.

به گزارش مهدنیوز، در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، دو تیم نساجی مازندران و تراکتورسازی از ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر رودرروی هم قرار گرفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک و تقسیم امتیازات خاتمه یافت.

نتیجه پیکار رفت سرخ‌پوشان فوتبال مازندران و آذربایجان درحالی تکرار شد که هر دو گل مسابقه را بازیکنان نساجی به ثمر رساندند و جالب‌تر اینکه این گل‌ها به شکلی مشابه و به همان ترتیب جدال دو تیم در تبریز وارد دروازه‌ها شد.

البته نباید از تصمیم‌های بحث‌برانگیز گروه داوری هم به راحتی گذشت بخصوص روی دو صحنه مشکوک در محوطه جریمه تیم نساجی که به نظر می‌رسید باید دو ضربه پنالتی به سود تراکتور اعلام می‌شد اما قاضی میدان در هر دو صحنه تصمیم به ادامه بازی گرفت.

با نتیجه بدست آمده در این بازی، تراکتورسازی ۳۰ امتیازی شد تا موقعیت خود در جدول در رده چهارمی را در خطر ببیند؛ اما در سمت مقابل نساجی مازندران با یک امتیازی که در این بازی خانگی کسب کرد، ۱۸ امتیاز شد تا موفتا در جایگاه نهم بایستد.

تراکتورسازی بهترین فرصت برای کم کردن فاصله با تیم‌های بالای جدولی به ویژه پرسپولیس که در بازی امروز خود برابر فولاد شکست خورده بود را داشت، اما شاگردان لینکز از این فرصت استفاده نکردند و با وجود اینکه یک گل از نساجی پیش بودند و البته با بدشانسی نیز در رسیدن به گل همراه شدند، در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت دادند و با حداقل امتیاز به تبریز بازگشتند.

 

شرح گل‌ها:

نساجی صفر – تراکتورسازی ۱ (دقیقه ۱۷: گل به خودی جورجی گولسیانی): پاس در عمق استوکس در سمت چپ زمین به یوکیا سوگیتا رسید که پاس در عرض تند و تیز او را گولسیانی، مدافع نساجی به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

نساجی ۱ – تراکتورسازی ۱ (دقیقه ۷۳: رحمان جعفری): سانتر پای چپ سجاد آشوری در سمت راست محوطه با اشتباه احسان حاج‌صفی و در ادامه ایمان سلیمی همراه شد که در ادامه آرفنگ دافه قصد گلزنی داشت، اما شوت او برگشت داده شد ولی در ریباند پاس دافه و ضربه بغل پای رحمان جعفری گل تساوی نساجی را به همراه داشت.

 

 

ارسال نظر