×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  
it is true
true
true
تلاش آمریکابرای محدود کردن قدرت ایران/عربستان درباتلاق یمن گیرکرد

سردار حسین سلامی شامگاه امروز پنج شنبه ‌در یادواره سه شهید مدافع حرم آذربایجان شرقی در تبریز با بیان اینکه شهید ذاکر حیدری هیچگاه لباس رزم را از تن به در نکرد حتی وقتی که به ظاهر بازنشسته شد، گفت: ایشان در نهایت لباس زیبای جاودانگی را بر اندام خود پوشاند.

وی سپس با تاکید بر اینکه شهید فرهنگی والا روح قرآنی را بر جامعه عرضه کرد، افزود: ایشان میدان جهاد را بر هر عمل صالح ترجیح داد و برای گسترش معارف اسلام تلاش کرد.

سردار سلامی در خصوص شهید نومی نیز گفت: ظهر عاشورا به لقای پروردگار خود پیوست و این زیباترین و باشکوه ترین بیان احساس شیعی بودن یک جوان مومن است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه شهدا آموزگاران عزت، کرامت، ثبات قدم و ایستادگی ما هستند، گفت: شهدا حجت های واقعی حضرت حق بر این ملت هستند. بدون وجود این عزیزان ما هم وجود نداشتیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا به آرزوها پشت کردند، گفت: آنها توانستند از نیروی جاذبه نفس عبور کنند و احساس پرواز در فضای ملکوت را تجربه کنند.

اگر شهیدان نبودند استقلال و هویت ایران نابود می شد

وی با بیان اینکه آنها سینه های خود را برای حفظ عزت مسلمین در برابر تیرهای بلا قرار دادند، ادامه داد: اگر شهیدان نبودند، استقلال و هویت ما نابود شده و سرزمین مان تجزیه می شد.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه شهیدان به ما یاد دادند هرگز نباید تسلیم شد، گفت: نتیجه نهایی مقاومت پیروزی است. وقتی جوانان ما به استقبال شهادت می روند، هیچ سلاحی نمی تواند آنها را وادار به عقب نشینی کند و مرگ هم برای آنها معنی ندارد و همه چیز طعم زندگی می دهد.

وی گفت: امروز آیا ما در جهان دارای مشروعیت سیاسی بیشتری داریم یا آمریکا؟ حتی متحدان سنتی آمریکا برای مقابله با ایران نیز کنار آنها نیستند.

آمریکا درحال کوچک شدن و انزوا است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران همچنین ابراز داشت: امروز آمریکا در حال کوچک شدن و انزوا است و انقلاب ما در حال اعتلای منزلت سیاسی و رشد است.

وی با بیان اینکه۴۰ سال است در حال جنگ هستیم، گفت: یک لحظه هم قدرت های ظاهری بزرگ از توطئه دست بر نداشته اند. کوچه ها و خیابان های ما پر از نام شهیدانی است که در راه خدا کشته شده اند.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه ملت شرافتمند ما که بی اعتنا به تهدیدها و فراخوان های دشمن در مشکلات اقتصادی شدند و درخشیدند، افزود: آمریکا با تمام قدرت رسانه ای جهان خواست بذر تردید در دل جوانان ما بیفشاند تا آنها را از انقلاب و رهبری جدا کنند اما جوانان ما راه دیگری گشودند.

وی با اشاره به اینکه جوانان ایران اسلامی به جبهه های مقاومت رفتند و دختران ما راه عفت پیش گرفتند، اظهار داشت: هیچ ایرانی آزاده و شرافتمندی به هتک حرمت کننده حجاب لبیک نگفت.

وی با اشاره به اینکه آمریکا می خواست صادرات نفت ایران را به صفر برساند، گفت: ولی آمریکا مجبور شد خریداران بزرگ نفت را معاف کند که نشان از شکست راهبرد اعمال حداکثر فشار بود.

دور ریز غذای ایرانی‌ها ۴۰ میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می کند

وی ادامه داد: آنها می خواستند ایران را از قدرت دفاعی و هسته ای دور کنند و ما را عقب مانده نگه دارند که ملت ایران همه مکرهای آنها را به خودشان بازگرداند.

سردار سلامی همچنین ادامه داد: به صحنه منطقه و عراق نگاه کنید ببینید هواداران انقلاب اسلامی عراق را از سیطره سیاسی آمریکا خارج کرد. در سوریه آمریکا هیچ کاره است و در یمن نیز عربستان در باتلاق گیر کرده است.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا الان خودش گرفتار است و از طرفی فکر می کند رزق ما دست آنهاست، افزود: دور ریز غذای ایرانی‌ها ۴۰ میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می کند. به آنها می گویم شما نگران ما نباشید. حاضریم گرسنگان آمریکا را سیر کنیم.

وی ادامه داد: هر کسی با آمریکایی ها دوست شد غارت و بی هویت شد و هر کسی مقابل آنها ایستاد عزیز و مستقل شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال