دبیر دومین جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه خبر داد:

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه

دبیر دومین جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه گفت: مهلت ارسال آثار به این دوره از جشنواره تا پایان خردادماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

مهدنیوز – سرویس فرهنگ و هنر: غلامرضا میرزازاده با اعلام این خبر، عنوان کرد: تا به حال بیش از ۱۰۰ اثر به این دوره از جشنواره ارسال شده است و با توجه به استقبال مناسب هنرمندان و تقاضای برخی از گروه ها به منظور آماده سازی فیلم بازبینی، مهلت ارسال آثار تا ۳۱ خرداد ۹۸ تمدید شده است.
وی تاکید کرد: بخش های مختلف جشنواره بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده، برگزار می شود و مرحله نهایی دومین جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه در روزهای ۱۱ و ۱۲ تیر برگزار می شود تا گروه های راه یافته در حضور داوران و تماشاگران به رقابت بپردازند.
میرزازاده افزود: اختتامیه دومین جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه نیز روز ۱۳ تیرماه با معرفی برگزیدگان هر بخش برگزار می شود.
وی با اشاره به بخش های مختلف این جشنواره، گفت: دومین جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه در ۲ بخش گروه نوازی و آثار تولیدی برگزار می شود.
میرزازاده اظهار کرد: در هر نهایت از ۵ گروه در بخش گروه نوازی و ۵ اثر در بخش آثار تولیدی تقدیر شده و در هر بخش از بهترین آهنگساز، تنظیم کننده، شاعر، نوازنده و خواننده نیز با اهدای جوایز تقدیر به عمل می آید.
دبیر دومین جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه با اشاره به تفاوت های این دوره از جشنواره نسبت به دوره اول، گفت: این دوره از جشنواره به صورت بین المللی و با شرکت گروه هایی از کشورهای مختلف برگزار می شود.
وی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره، تاکید کرد: ایجاد تعامل با هنرمندان کشوری و بین المللی، به کارگیری هر چه بیشتر هنر موسیقی در زمینه ترویج مفاهیم و ارزش های دفاع و مقاومت و توجه هر چه بیشتر هنرمندان به مضامین دفاع مقدس، ایثار، شهادت، مقاومت، استکبارستیزی و بیداری اسلامی از جمله مهم ترین اهداف برگزاری دومین جشنواره بین المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه هستند.

ارسال نظر