توضیحات سرابی اقدم در مورد اتفاقات هفته های اخیر

رضا سرابی اقدام پس از آزادی از بازداشت، در مورد اتفاقات هفته های اخیر، توضیحاتی ارائه کرد.

مهدنیوز – سرویس فرهنگ و هنر: هنرمند و مجموعه دار تبریزی در مورد دلایل بازداشت خود و اتفاقات هفته های اخیر، در صفحه مجازی خود توضیحاتی ارائه کرد.

رضا سرابی اقدام در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشته است: من در زمان تاسیس موزه مشاغل آن چنان غرق در طراحی و ساخت موزه بودم که دیگر به هیچ مورد قراردادی و حقوقی دیگر فکر نمی کردم و گرفتار دو شیاد شدم که به موقع آنها را معرفی خواهم کرد و اگر روند تحویل و یا نگهداری موزه مشاغل به موقع از طرف شهرداری حل می شد، این مسائل شاید این گونه پیش نمی آمد.

وی در بخش دیگری از نوشته خود اشاره کرده است: بعضی از دوستان بدون اطلاع از پرونده قضایی من کمپین هایی به جهت گردآوری منابع مالی در مورد پرونده من به راه انداخته بودند در حالی که گرفتاری من به دلیل مسئله مالی نبود بلکه شکایتم از این دو نفر به علت شیادی و ربا خواری بود. به همین دلیل  آنها برای اینکه من شکایتم را پس بگیرم، اقدام به تحت فشار گذاشتن من با اسنادی که در دست داشتند را نمودند . البته کمپین جمع آوری امضا در جهت حمایت از من و توجه ویژه مسئولین به پرونده بسیار به موقع بود و در خور تشکر است .

وی در پایان نوشته است: از تمامی دوستان ، فعالین مدنی ، خبرنگاران و اصحاب رسانه های اجتماعی که در موقع گرفتاری بنده خادم تاریخ تبریز با حمایت های بی دریغشان یاری رسانم بودند تشکر می کنم . به خصوص جناب آقای ” دکتر سید محمد علی آل هاشم ” امام جمعه مردمی و محبوب تبریز که با درایت و جدیت مثال زدنی پیگیر قضیه پرونده من بودند .

 

ارسال نظر