×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
تکمیل بزرگراه اهر – تبریز زیربنایی‌ترین امر در جذب سرمایه‌گذار

به گزارش مهر، زاهد محمودی عصر یک شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان اهر، بیان داشت: از حسن اعتماد دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی به بنده نسبت به انتخابم به عنوان فرماندار شهرستان اهر و شهروندان اهی که طی تماس هایی ابراز علاقه داشته اند سپاسگذارم.

وی بابیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری در تنفیذ حکم رئیس جمهور در خصوص اقتصاد و معیشت مردم یک نکته محوری است، افزود: مهم ترین و ضروری ترین نیاز امروز کشور بحث اشتغال است و اینکه اکنون بحث اشتغال یک ضرورت به شما می رود بر همگان آشکار بوده و ما به عنوان مدیران دولتی وظیفه داریم تا رویکرد مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری را در شهرستان ها دنبال کنیم.

فرماندار اهر ادامه داد: خوشبختانه شهرستان اهر ظرفیت های بسیاری خوبی در زمینه توسعه اشتغال دارد و ظرفیت هایی که نخبگان، کارآفرینان در راستای توسعه شهرستان اهر دارند بایستی به کار گیریم و توسعه این شهرستان در قالب سند تدبیر و توسعه که تحت عنوان برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی بوده در پنج هسته کلیدی فراهم است.

محمودی با اشاره به اینکه در کنار فعالیت های اقتصادی می بایستی به مبحث گردشگری و توسعه این صنعت نیز در شهرستان اهر توجه داشته باشیم، گفت: در بحث تبریز ۲۰۱۸ شهرستان اهر جزو شهرستان های محور گردشگری بوده که در این راستا پیش از این که به شهرستان اهر بیایم با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی دیدار داشتم و بنده بر توجه ویژه بر نقش این شهرستان در تبریز ۲۰۱۸ تاکید داشته و دارم.

وی تکمیل بزرگراه اهر – تبریز را زیربنایی ترین امر در راستای تحقق سیرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار دانست، گفت: نگاه ها باید به سرمایه گذار و سرمایه گذار نقطه قوت باشد نه تهدید، بلکه با فراهم کردن زمینه ها و بسترها با آغوش باز به استقبال سرمایه گذاران برویم و از سرمایه گذاری در اهر حمایت کنیم.

فرماندار اهر با تاکید بر اینکه امنیت مقوله ای است که نباید از آن غافل شویم، خاطرنشان کرد: امنیت در شهرستان، استان و کشورمان برای ما یک نعمت است که مرهون خون شهدا و ایثارگران، نیروهای نظامی، انتظامی و قضایی و حضور مردم در صحنه ها هستیم.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true
ارسال