×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷  
it is true
true
true
ثبات مدیریت شهری، از دستاوردهای مهم شورای شهر تبریز است

شهرام دبیری در پنجاه و هشتمین اجلاس مجمع مشورتی شورای مراکز استان های کشور با اعلام این مطلب اظهار داشت: تبریز در طول ۱۲ سال گذشته ۲ شهردار داشته است و این ثبات مدیریت شهری که نتیجه عملکرد شورای سوم و چهارم بود به نفع تبریز بوده است.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز افزود: در نتیجه ثبات مدیریتی در شهرداری، در سالهای اخیر شهر تبریز فعالیت های اثربخش و ماندگار گسترده ای در بخش های مختلف صورت گرفته است. تبریز الان شهری بدون گدا و بدون معتادان متجاهر می باشد که این مهم در نتیجه اهتمام مردم و تعامل و همکاری مسئولان مختلف محقق شده است.
دبیری با اشاره به ضرورت پیگیری و محقق شدن مدیریت واحد شهری در اداره شهرها گفت: متاسفانه در حالی که در برنامه های سوم و چهارم توسعه بر مدیریت واحد شهری تاکید شده بود در برنامه پنجم توسعه این مسئله به مدیریت هماهنگ شهر تغییر یافت با این حال در استان ما تعامل و همکاری بسیار خوبی بین دستگاههای مختلف وجود دارد.
دبیری کاهش اختیارات شوراها را یکی از آسیب های جدی وارده به این نهاد عنوان کرد و گفت: در حالی که انتظار از مدیریت شهری و شوراها حرکت به سمت درآمدهای پایدار شهری است اما در عمل محل کسب این درآمد ها در به درستی معلوم نیست.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: شوراهای اسلامی در طول ۴ دوره فعالیت خود در کشور نهادینه شده و در مسیر سیر تکاملی خود به بلوغ رسیده اند.
گفتنی است : تبریز در طول شورای چهارم دو نوبت میزبان اجلاس روسای شوراهای استانها و همچنین روسای شوراهای مراکز استانها بوده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال