حملات سایبری عامل اختلاف در سایت بلیت‌فروشی

باشگاه تراکتور حملات سایبری را عامل اختلال در سایت بلیت‌فروشی دیدار تین تیم مقابل پرسپولیس دانست.

مهدنیوز – سرویس فناوری: باشگاه تراکتور آذربایجان با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به ایجاد اختلال در سایت بلیت‌فروشی دیدار تراکتور و پرسپولیس واکنش نشان داد.

متن اطلاعیه واحد انفورماتیک باشگاه تراکتور به شرح زیر می‌باشد:

طبق پیش‌بینی با آغاز بلیت‌‌فروشی بازی «تراکتور – پرسپولیس» حملات سایبری خارج از کشور و بدخواهان این تیم هم شروع شده و باعث ایجاد اختلال در روند خرید بلیط این مسابقه شده است.

باشگاه تراکتور خدمت هواداران عزیز می‌رساند که به هیچ عنوان نگرانی بابت تهیه بلیت این بازی نداشته باشند و هم اکنون تیم انفورماتیک باشگاه به دنبال رفع مشکل پیش آمده است.

باتوجه به سئوالات پیش آمده در خصوص بلیط فروشی اینترنتی، به استحضار هواداران می‌رساند که ابتدا بلیت طبقه اول ورزشگاه فروخته می‌شود و سپس بلیت‌فروشی طبقه دوم آغاز می‌شود.

هواداران دقت کنند که در صورت پر شدن ظرفیت هر کدام از جایگاه‌ها، دیگر خرید بلیت آن جایگاه امکان‌پذیر نخواهد بود.

پرینت بلیت خریداری شده نیاز نبوده و هواداران می‌توانند صرفاً با در دست داشتن کارت ملی و یا شناسنامه (در صورت نبود کارت ملی) وارد ورزشگاه شده و در سکوی مورد نظر بنشینند

به استحضار هوادارانی که هنگام خرید بلیت الکترونیکی به درگاه بانکی هدایت شده و موقع برگشت با پیغام «ثبت‌نام ناموفق» مواجه شده‌اند، می‌رساند که مبلغ کسر شده از سوی بانک به حسابشان عودت داده خواهد شد. اگر در پنل اعضاء بلیت خود را مشاهده نمی‌کنید، بار دیگر برای خرید بلیط اقدام کنید.

ارسال نظر