×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷  
it is true
true
true
دعوت امام جمعه تبریز از مردم استان برای راهپیمایی ۲۲ بهمن

ه نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام آل هاشم روز پنجشنبه اظهار کرد: مردم در طول ۳۹ سال گذشته نشان داده اند هر زمان توطئه و تهدید دشمن علیه نظام زیاد شده، در پایبندی به انقلاب مصمم تر می شوند.
وی با بیان اینکه مردم آذربایجان شرقی برای برگزاری یک راهپیمائی باشکوه آماده اند، افزود: امسال با توجه به تحرکات اخیر دشمنان، مردم حضوری با شکوه و گسترده در راهپیمائی ۲۲ بهمن خواهند داشت.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمائی ۲۲ بهمن، وفاداری خود را به کشور و آرمان های امام و شهداء و منویات رهبر معظم اعلام می کنند.
وی با دعوت از همه جریانات سیاسی کشور در راهپیمائی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: راهپیمائی ۲۲ بهمن به دنیا ثابت می کند که همدلی ،وحدت و بصیرت در میان ملت ایران همیشه بوده و خواهد بود.
حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: این حضور باعث افزایش همدلی، اتحاد و صمیمیت در بین دوستان و یاس و نا امیدی برای دشمنان خواهد بود.
امام جمعه تبریز با اشاره به تهدیدات روزافزون دشمنان نظام گفت: همچون ۴۰ سال گذشته رمز پیروزی و تداوم عزت کشور و ملت ایران، بصیرت، وحدت و اطاعت از ولی فقیه است.
وی اصلی ترین تهدید برای نظام اسلامی را تهدید از نظر گفتمان و هویت برشمرد و ادامه داد: دشمنان سعی دارند گفتمان امام و رهبری را در جامعه کمرنگ کنند و هویت دینی و اسلامی ما را از ببن ببرند.
حجت الاسلام آل هاشم خاطرنشان کرد: دشمنان می خواهند نظام اسلامی را از درون دچار مشکل و بحران کنند چرا که می دانند جنگ نظامی در ایران به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
امام جمعه تبریز، ترویج مصرف گرایی، اشاعه فساد و بی بند و باری، ایجاد اختلافات مذهبی و قومیتی، ناامید کردن جوانان و مردم از آینده نظام را از مصادیق جنگ نرم و تهدیدات دشمنان برشمرد و تاکید کرد: در مقابل این همه تهدید باید همه مسئولان خود را در قبال مسائل فرهنگی مکلف بدانند.
وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را باطل السحر همه توطئه ها و دسیسه های دشمن دانست و گفت: چشم دشمن در طول ۴۰ سال گذشته به ۲۲ بهمن دوخته شده و تلاش کرده اند مردم را از حضور در صحنه دلسرد کنند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال