راه‌یافتگان به دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران معرفی شدند

دبیر جشنواره سراسری عکس ارسباران، راه یافتگان به مرحله‌نهایی این جشنواره را معرفی کرد.

مهدنیوز – سرویس فرهنگ و هنر:  پرویز گلی‌زاده از داوری آثار رسیده به این جشنواره خبر داد و گفت: آثار ارسال شده به دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران توسط افشین بختیار، محمدرضا بهمرام و بردیا سعادت که داوری این جشنواره را بر عهده دارند، مورد ارزیابی قرار گرفت.

 وی افزود: پس از بررسی ۳۱۱۲ اثر از ۲۱۶ عکاس از ۱۶ استان کشور و دو شرکت کننده از ( کانادا و بوسنی) در این جشواره ، طبق رای داوران تعداد ۶۵ اثر از ۴۳ عکاس به عنوان آثار راه یافته به «مرحله نهائی» دومین جشنواره عکس ارسباران به شرح ذیل معرفی شدند.
گلی‌زاده گفت: در  بخش مستند اجتماعی  ۲۴ اثر  از احمد تاجی از شهر کرد، آرش شادمند  از کلیبر، امیر یوسفیان‌اهری از  اهر، امین رحمانی از  تاکستان، بهزاد عظیمی از تبریز، پرویز بهلی از اهر، توحید مهدی زاده از اهر ، جابر غلامی از اراک ، جعفر بهمرام از اهر، جواد عزتی از اهر، حدیث زرگریان اهری از اهر، زهرا طباطبایی از  اهر، سالار مسیب زاده از  اهر، علی میرعمادی از اصفهان، علی نوجوان از اهر، فرشید فرج الهی از کلیبر، محمدجواد سروری از اهر، منصوره معتمدی از بوسنی و هرزگوین، مهدی ایمانی از اهر، نگار فیروزی از اهر و هادی عباسقلیزاده از اهر به مرحله نهایی راه یافتند.
وی افزود: در بخش طبیعت و معماری ۱۸ اثر از ابراهیم علی پور از بانه، بهزاد عظیمی از تبریز، جواد صدری اسفنجانی از تبریز، سعید احمدزاده از هادی شهر، سهیل زندآذر از رشت، سونیا یعقوبی از اهر، علی مرادی از کلیبر، مجید حجتی از اصفهان، مهدی ایمانی از اهر، مهدی پورنصر از تبریز، مهران چراغچی بازار از تبریز، میترا محمدپور از اهر، نوید امیرخیزی از تبریز، هادی درخشان از تبریز و یوسف عبدلی از اهر به مرحله نهایی راه یافتند.
دبیر جشنواره سراسری عکس ارسباران تصریح کرد: در بخش ویژه ورنی  ۱۴ اثر از ابراهیم علی پور  از بانه،  ایران مهدی پور از اهر، جعفر بهمرام از اهر، حسین قاسم‌زاده از اهر، سالار مسیب زاده از اهر، علی نوجوان از اهر، مجید حجتی از اصفهان،   مریم حاتم‌نژاد از شهریار، مصطفی قربان موحد از اهر، منصوره معتمدی از بوسنی و هرزگوین و مهدی ایمانی از اهر به مرحله نهایی راه یافتند.
وی همچنین گفت: در بخش تلفن همراه ۹ اثر از امید محمدی از بانه، جابر غلامی از اراک، جعفر بهمرام از اهر، سجاد امینی‌فر از کلیبر، سحر رحمدل از تبریز، علی بیداری از کلیبر و علیرضا رحمانی از تاکستان به مرحله نهایی راه یافتند.
گلی‌زاده افزود: پس از آماده سازی مراحل نمایشگاهی عکسهای راه یافته به مرحله‌نهایی ، مراسم اختتامیه و اهداء جوائز به نفرات برتر برگزار می‌شود که تاریخ آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

ارسال نظر