رقابت در بالای جدول آسان نیست

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: رقابت در بالای جدول راحت نیست، اما با حمایت هواداران می ‌توانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

جرج لیکنز عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه این بازی آخرین بازی ما در سال ۹۷ خواهد بود، افزود: این بازی خیلی مهم است، زیرا که پنج تیم به دنبال هم هستند تا به قهرمانی برسند و با آنالیزی که از تیم پدیده داشتیم باید بگویم در حال حاضر این تیم از لحاظ دوندگی و تاکتیکی به یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر تبدیل شده است.
وی در مورد مصدومیت حاج صفی، اعلام کرد: می‌ خواستیم به حاج‌ صفی استراحت بدهیم اما با تیم تمرین کرد و خوشبختانه مشکلی برای بازی فردا مقابل پدیده ندارد.
لیکنز افزود: شاید در بازی فردا علیرضا نقی ‌زاده را به خاطر جراحی دندانش در اختیار نداشته باشیم.
وی در خصوص وضعیت لی هری اروین هم گفت: این بازیکن همچون مسابقات گذشته در این مسابقه هم در لیست ما نیست و بازی نخواهد کرد.
وی اضافه کرد: برای اروین برنامه‌ ویژه‌ای دارم و خود اروین هم باید بداند وقتی زمان طولانی از تمرینات دور بوده باید تلاش بیشتری کند تا به شرایط بازی برسد.
سرمربی تیم سرخ پوشان تبریز در مورد تغییر روز بازی تیمش برابر پدیده گفت: ما تمام برنامه ‌هایمان را تا پایان سال انجام داده بودیم، اما در نهایت این تغییر را قبول کردیم.
وی گفت: من از بازیکنانم خواستم با توجه به اینکه بازی آخر سال است تمام تلاش‌شان را کنند تا بازی فردا را با خوبی پشت سر بگذارند، بعد از آن هم برای بازیکنان استراحت خوبی در نظر گرفته‌ام.
لیکنز با بیان اینکه تراکتورسازی دومین خط هجومی لیگ را در اختیار دارد، گفت: از بازیکنانم خواستم این روند را ادامه دهند و من و کادر فنی تیم تلاش می‌ کنیم شاگردانم را از فشارهای بیرون که تیم را تحت شعاع قرار می دهند خارج کنیم تا بازیکنان با تمام قدرت کار کنند.
وی در مورد هواداران تراکتورسازی عنوان کرد: ما بهترین هواداران را داریم زیرا که آنها با تیم‌شان زندگی می‌ کنند و عاشق تراکتورسازی هستند.
دیدار تیم های تراکتورسازی و پدیده که با ۴۰ و ۳۹ امتیاز در رده های چهارم و پنجم جدول قرار دارند ساعت ۱۶ فردا در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز می شود.

 

ارسال نظر