رقابت دو سریال اینستاگرامی در تبریز

بابک نهرین و علیرضا رنجی پور در دو سریال اینستاگرامی طنز با یکدیگر رقابت می کنند.

مهدنیوز – سرویس فرهنگ و هنر: این روزها دو سریال اینستاگرامی طنز در تبریز به زبان ترکی آذربایجانی در حال پخش است که آمارها از استقبال خوب مردم نسبت به این ۲ سریال خبر می دهند. این سریال ها بسیار کوتاه بوده و هر قسمت سریال بین ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان دارد.

سریال «سو» با بازی بابک نهرین و با حمایت مالی یکی از رستوران های تبریز تولید می شود و هم اکنون نیز قسمت نهم آن منتشر شده است. نهرین در این سریال نقش یک راننده تاکسی را ایفا می کند که با بردن دو توریست هندی به یک رستوران، عاشق صندوقدار آن رستوران شده و تلاش می کند تا با مراجعات مکرر به رستوران، دختر صندوقد را به خود علاقمند کند. اما شکست در نقشه ها، نتیجه پایانی هر قسمت است.

نقطه قوت سریال سو، شخصیت پردازی نسبتا خوب آن است. نویسنده و کارگردان سریال محسن خدابنده است و او توانسته است تا حدودی سریال را از حالت تیپیک اجراهای صمد و ممد دور کند.

علیرضا رنجی پور با کمی تاخیر سریال خود را آغاز کرده است و یک شرکت بازرگانی حامی مالی سریال «شیرین چای» است. شیرین چای داستان رقابت دو باجناق ثروتمند و فقیر است. رنجی پور طبق معمول نقش باجناق فقیر و تقی پور نقش باجناق ثروتمند را بر عهده دارد. در این سریال خبری از متن و کارگردانی خارج از گروه نیست و نویسندگی و کارگردانی این کار را رنجی پور و تقی پور مشترکا بر عهده گرفته اند. شاید بتوان نقطه قوت واقعی این سریال را حضور بازیگرانی از بدنه جدی تئاتر و به خصوص حضور قوی سمانه بابازاده (سوسن) در نقش همسر علیرضا رنجی پور (سالار) دانست. تا به امروز تنها یک قسمت از این سریال منتشر شده است و شاید برای ارزیابی آن هنوز زود باشد.

این دو سریال اینترنتی و اینستاگرامی از طریق صفحات رسمی سریال ها و صفحات بابک نهرین و علیرضا رنجی پور به آسانی در دسترس هستند.

نظر شما در مورد این دو سریال چیست؟ کدامیک را می پسندید؟

 

ارسال نظر