سنگ اندازی هیات فوتبال آذربایجان شرقی برای ثبت قرارداد مهاجم خارجی ماشین سازی

هیات فوتبال آذربایجان شرقی در آستانه بازی حساس ماشین سازی از ثبت قرارداد مهاجم جدید این تیم خودداری می کند.

به گزارش مهدنیوز، باشگاه ماشین سازی چند روز پیش قصد داشت که قرارداد “جان کویتونگو” بازیکن خارجی جدید خود را در هیات فوتبال آذربایجان شرقی ثبت کند، اما هیئت فوتبال از ثبت قرارداد این بازیکن امتناع کرد.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: هیات فوتبال آذربایجان شرقی در جایگاهی نیست که مراحل نقل و انتقال ما را متوقف کند و مرتکب تخلف شده است به همین علت به کمیته اخلاق شکایت می‌کنیم تا این کمیته پرونده ما را رسیدگی کند.

نصیرزاده درباره بدهی ۱۸ میلیاردی ماشین سازی بیان کرد: اصلا بدهی باشگاه ماشین سازی ارتباطی به هیئت فوتبال آذربایجان شرقی ندارد که مانع ثبت قرارداد بازیکن خارجی ما شد. اگر ما بدهی داشته باشیم به کمیته برگزاری مسابقات ارتباط دارد و آن‌ها باید مانع بازی کردن بازیکن ما شوند.

مدیرعامل ماشین سازی درباره ادعای هیئت فوتبال آذربایجان شرقی مبنی بر اینکه بازیکنی برای ثبت قرارداد به این هیئت مراجعه نکرده است، گفت: مسئولان هیئت فوتبال آذربایجان شرقی دروغ می‌گویند و من با مسئول امور مالی هیئت فوتبال به صورت تلفنی صحبت کردم و او بیان کرد که قرارداد بازیکن ما را ثبت نمی‌کنند.

او درباره وضعیت بازیکن خارجی ماشین سازی تصریح کرد: ما از راهکار‌های خاص استفاده می‌کنیم تا بتوانیم از بازیکن خارجی خود استفاده کنیم.

نصیرزاده تاکید کرد: تنها جایی که با ما همکاری نمی‌کند هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی است و در این هیات از موقعیت فوتبال سواستفاده می‌شود.

ماشین سازی جمعه این هفته باید به مصاف پارس چنوبی جم برود و با توجه به مشکل گلزنی این تیم، به مهاجم خارجی خود نیاز مبرم دارد.

 

ارسال نظر