شب پر فروغ مراکز خرید شمالغرب کشور

به گزارش روابط عمومی ماهنامه تجارت طلایی؛ شاهرخ کشاورز در پایان این همایش در گفتگو با خبرنگاران ضمن اعلام مطالب فوق افزود: دو مرکز خرید  از تبریز، یک مرکز خریداز ارومیه و یک مرکز خرید از اردبیل مراکز خریدی بودند که حائز دریافت لوح تقدیر و تندیس این همایش ملی گردیدند.

مدیر مسئول ماهنامه تجارت طلایی و مدیرکل این همایش اعلام کرد: مرکز خرید لاله پارک به دلیل فعالیت‌های ارزنده خود در زمینه‌های فرهنگی، تفریحی و ورزشی مورد تقدیر این همایش قرار گرفته است. همچنین در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی این مراکز خرید توانسته است تا بازدیدکنندگان و مخاطبان خود را نسبت به این موضوع  ترغیب نماید.

مهندس شاهرخ کشاورز گفت: با توسعه فعالیت‌های مراکز خرید در شهرهای مختلف ایران ، شروع به فعالیت کردن مرکز خرید پالادیوم تبریز باعث شده است تا این مرکز خرید جزو منتخبین همایش ملی قرار گیرد.

وی تاکید کرد: مراکز خریدی از شهرهای ارومیه و اردبیل نیز که اولین سال تاسیس خود را سپری می‌کنند در این همایش ملی به دلیل تلاش برای آغاز بهره‌برداری مورد تقدیر قرار گرفتند.

مهندس شاهرخ کشاورز در پایان تاکید کرد: مراکز خرید در شمالغرب کشور در حال توسعه و رشد بوده و مسیر خوبی را برای نزدیک شدن به استاندارها و سطح کیفی خوب طی می‌کنند . این  باعث می‌شود به آینده این صنعت که در دنیا از جایگاه فوق‌العاده‌ای برخوردار است در این مناطق امیدوار بود.

لازم به ذکر است پنجمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور با حضور بیش از ۸۰۰ تن از بزرگان این صنعت پانزدهم شهریور ماه سال جاری در محل هتل المپیک تهران برگزار شد. در این همایش از تلاش‌های ۱۰ مرکز خرید، ۱۰ برند برتر ، ۱۰ شخصیت برتر مراکز خرید و ریتیل کشور در سالی که گذشت، تقدیر گردید.

گفتنی است در این همایش که به همت ماهنامه تجارت طلایی همه ساله برگزار می‌گردد ، سخنرانان برجسته بین‌المللی این صنعت حضور داشته و به ارایه مطالب خود پرداختند. همچنین گزارش مشروح این برنامه به زودی در نشریه تجارت طلایی و در رسانه‌های منتخب منتشر خواهد شد.

ارسال نظر