×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷  
it is true
true
true
شرایط تراکتور خوب نیست

محمد ابراهیمی پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه آزادی افزود: عدالت رعایت نشد. ما در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه بازی را واگذار کردیم البته باید بپذیریم در نیمه اول استقلال بهتر از ما بود اما با شروع نیمه دوم حاکم میدان بودیم. یک بار به تیر دروازه زدیم و چند موقعیت صد درصد را از دست دادیم و فکر می کنم این بازی می توانست با نتیجه یک بر یک به پایان برسد.

وی در خصوص وضعیت تراکتورسازی تبریز نیز ادامه داد: شرایط خوب نیست. روزهای خوبی را در تراکتور سپری نمی کنیم. نبود بازیکنان با تجربه، عدم جذب بازیکن به خاطر مشکلات پیش آمده برای تراکتور باعث شده تا نتوانیم با جذب بازیکنان خوب ارائه گر بازیهای خوبی هم باشیم. چند جوان د تیم ما هستند که آینده دارند اما در حال حاضر از تجربه بالایی برخوردار نیستند و نمی توانند آنطور که لازم است به ما کمک کنند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: دست گل محمدی و دیگر اعضای کادر فنی هم بسته است. آنها شرایط سختی را در تراکتور سپری می کنند و من امیدوارم در نیم فصل بتوانیم چند بازیکن خوب را جذب کرده تا به روزهای خوب بازگردیم.

وی تصریح کرد: ما خوب تمرین می کنیم، تلاش می کنیم اما متاسفانه در نتیجه گیری خوب نیستیم و این هم بر می گردد به مشکلاتی که در تیم ما وجود دارد و امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر برطرف شود.

ابراهیمی در پایان گفت: از هواداران ممنون هستم که حتی با این شرایط هم ما را تنها نمی گذارند. آنها به وضعیت موجودکاملا آگاه هستند و امیدوارم ما را حمایت کنند تا روزهای خوبی را با آنها در آینده داشته باشیم.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال