×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷  
it is true
true
true
شهر را نفروختیم تا پروژه‌‌ها را اجرا کنیم

به گزارش آناج، شهرام دبیری صبح امروز در آخرین جلسه‌‌ی شورای چهارم تبریز با اشاره به فرا رسیدن روز مسجد، ابراز داشت: باید سعی کنیم که مساجد به پایگاه‌‌‌های فعال تبدیل شوند و نه تنها برای اقامه نماز، بلکه برای اوقات فراغت جوانان نیز در مساجد برنامه‌‌ریزی شود.

وی افزود: در این ۴ سال با وجود شورایی ۲۱ نفره و علی‌‌رغم تمام اختلاف نظرها سعی کردیم متانت، آرامش و حرمت شورا حفظ شود و رفتار غیر اخلاقی ندیدیم که این جزو مزیت‌‌ها بود.

رئیس شورای چهارم تبریز با بیان اینکه در این دوره در مجموع ۲۲۳ جلسه تشکیل یافت، خاطرنشان ساخت: از نظر عملکرد در سال ۹۲، شصت و پنج جلسه داشتیم که لوایح مختلفی تصویب شد و در سال دوم نیز شصت و هفت جلسه تشکیل شد که ۲۱۱ طرح و لایحه در آن تصویب شد، در سال سوم نیز ۵۷ جلسه داشتیم و ۱۶۵ لایحه تصویب شده بود و در سال آخر جلسات تعداد کم شد که ۳۴ جلسه برگزار و ۵۶ لایحه به تصویب رسید.

وی یادآور شد: در این دوره شهرداری ۸ هزار میلیارد تومان درآمدزایی داشت که صرف خدمات عمرانی و فرهنگی شد، بهسازی اتوبان پاسداران و آسفالت‌‌‌‌ریزی مسیر خاوران نیز موجب افزایش رضایت عمومی گشت.

دبیری به مراسم رونمایی از مرکز همایش‌‌های بین‌‌المللی شهرداری تبریز اشاره و با بیان اینکه بهره‌‌برداری از این مجموعه موجب بروز رونق اقتصادی و گردشگری خواهد شد، عنوان کرد: بالای یک هزار میلیارد تومان برای مترو تبریز هزینه شد و برای بهبود وضعیت ناوگان حمل و نقل اتوبوس‌‌هایی جدید خریداری گردید، این‌‌ها نشان می‌‌دهد عملکرد شورا خوب بوده است، چرا خودزنی می‌‌کنیم؟

وی با انتقاد از کسانی که می‌‌گویند شهرداری پروژه‌‌ها را با قرض و وام اجرا کرده و اکنون به بانک‌‌ها بدهکار است، توضیح داد: ما نه‌‌تنها برای اجرای پروژه‌‌ها وام نگرفتیم، بلکه وام‌‌های قبلی را هم پس دادیم، شهر را نفروخته‌‌ایم تا پروژه‌‌ها را جلو ببریم، همچنین شهرداری اکنون بالای پانصد میلیارد تومان املاک قابل فروش دارد.

منتخب شورای پنجم تبریز در پایان افزود: برای شورای بعدی آرزوی موفقیت می‌کنیم و در نهایت این مردم هستند که قضاوت خواهند کرد کدام شورا و شهرداری بهتر عمل کرده‌‌اند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال