×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷  
it is true
true
true
شورای چهارم تبریز از موفق‌ترین دوره‌ها بوده است

جلسه علنی امروز شورای اسلامی تبریز در حالی با نطق پیش از دستور محمد حسین جعفری و بررسی متمم و تفریغ بودجه شهرداری در صحن علنی این شورا و با حضور شهردار تبریز برگزار شد که علی شیاری، اسماعیل چمنی، محمد باقر لطفی، جواد ششگلانی و رسول درسخوان از غایبان این جلسه بودند.

شورای چهارم تبریز از موفق ترین دوره ها بوده است

شهردار تبریز در جلسه امروز در واکنش به اظهارات داوود امیرحقیان و حسن اسوتچی گفت: با وجود گلایه ها و انتقادهای اعضای شورا باید گفت شورا و شهرداری در چهار سال گذشته نزدیک به هشت هزار میلیارد  درآمد زایی داشته است و ۴۵۰ میلیارد تومان نیز مختص سازمان ها بوده است و باید بگویم که شورای چهارم، یکی از تیزهوش ترین و موفق ترین شوراها بوده است.

صادق نجفی با بیان اینکه متروی تبریز به ایستگاه چهارم رسیده است، ادامه داد: به لحاظ اهمیت موضوع حسابرسی و مشخص شدن وضعیت های مالی شهرداری ما یک قرارداد ۲۰۰ میلیونی تومانی با حسابرس شما بسته ایم تا چند و چون وضعیت های مالی شهرداری برای همه تبیین و شفاف شود.

احتمال ادامه جلسات شورای چهارم تبریز تا شهریور

رئیس شورای چهارم تبریز نیز در این جلسه با بیان اینکه احتمال دارد، شورای دور چهارم تا شهریور سال جاری ادامه یابد، اظهار داشت: از وظایف اصلی شورا، نظارت، پیگیری و بررسی موضوع حسابرسی است و باید حسابرسی شهرداری تکمیل شده، و تحویل داده شود.

شهرام دبیری در همین خصوص خاطر نشان کرد: با اینکه شرکت های شهرداری تأمین مالی می شوند، اما این پول به دست کارگران نمی رسد و متأسفانه بعضی از شرکت های منطقه چهار حقوق کارگران را پرداخت نکرده، و این موضوع نیازمند پیگیری و رسیدگی است.

برخورد تهدیدآمیز با رانندگان استیجاری شهرداری که پیگیر حقوق معوقه خود هستند

یک عضو شورای شهر تبریز نیز در این جلسه با بیان اینکه رانندگان استیجاری پیگیر حقوق معوقه خود هستند و متأسفانه این پیگیری ها با تهدید مواجه می شود، اظهار داشت:حمایت غلط از مدیران بی خاصیت، موجب حذف صورت مسئله است و نباید با حمایت غلط از مدیرانی که منطقه و مردم را رها کرده اند، مرّ قانون را نادیده بگیریم.

فریدون بابایی اقدم با بیان اینکه تنها کارکنان دارای آشنا و پارتی، قراردادهای شان تبدیل وضعیت می شود، ادامه داد: باید آنچه که مرّ قانون است، اجرا شود و نباید شورای پنجم در مدیریت جدید خود، از وجود مدیران بی خاصیت استفاده کند.

این عضو شورای شهر تبریز در پایان خواستار رسیدگی و پیگیری چرایی عدم قبول کارت منزلت از سوی مترو، قطعی درختان جلوی استانداری، وضعیت بلاتکلیف نشست کانال حیدر آباد و رفتار شهردار منطقه چهار شد و گفت: در بازدید از یکی از پارک های شهرداری منطقه چهار که روشنایی نداشته است، شهردار این منطقه هم اکنون به علت همراهی وی با بنده  یک میلیون تومان از حقوق و مزایای مدیر مربوطه  کسر کرده است و جا دارد این مسئله از شهردار تبریز سؤال شود که چرا باید به دلیل همراهی مدیر با یک عضو از شورا برای برطرف سازی مشکلی از مشکلات مردم، با وی این چنین برخورد شود.

گفتنی است در پایان این جلسه تفریق بودجه شهرداری سال ۹۴ به تأیید و تصویب اعضای شورا رسید.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال