×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷  
it is true
true
true
صدور۴۰ هزار کارت هوشمند به رانندگان آذربایجان شرقی

حسین کمالی با اشاره به زمان تشکیل کانون انجمن های صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی، اظهار داشت: بنده از سال ۶۳ مسئول این کانون هستم و از آن زمان تاکنون نیز در حمل و نقل جاده ای فعالیت می کنم.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه درسطح استان آذربایجان شرقی  تمام کالاها از طریق کانون انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی جا به جا می شود، افزود: تمام کامیون داران در قالب ۲۷۰ شرکت و  ۴۰ هزار نفرراننده زیر نظر این کانون در سطح استان فعالیت می کنند.

رئیس کانون انجمن های صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود: کانون انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی در زمان وقوع بلایای طبیعی از جمله زلزله تمام ماشین آلات مورد نیاز را تامین کرده و سپس کامیون ها را به نقاط آسیب دیده اعزام می کند و در زمان وقوع زلزله ارسباران حتی شخص استاندار آذربایجان شرقی نیز به سرعت حضور ماشین آلات برای امدادرسانی به زلزله زدگان ارسباران در حیرت مانده بودند و اعزام و ارسال ماشین آلات در زمان زلزله به منظور آوار برداری بود که به صورت شبانه به محل های مورد نظر اعزام و در اختیار مسئولان قرار گرفت تا آنها اقدامات مورد نیاز را انجام دهند.

بدون گذراندن دوره های آموزشی کارت هوشمند برای رانندگان صادر نمی شود

کمالی ادامه داد: علاوه بر ارسال ماشین آلات در زمان زلزله ارسباران در روز ۲۸ تیر بنا به درخواست ستاد ساماندهی مدافع حرم استان و در زمان ترکیدن لوله ای در ارومیه کامیون های مورد نیاز برای حل مشکلات و خدمات رسانی در مکان های مذکور حاضر شده بودند.

وی با بیان اینکه حمل و نقل جاده ای یکی از اقدامات اساسی این کانون به حساب می آید، اظهار داشت:  کلیه تولیدات مردمی و واردات تجار را در کمترین زمان ممکن جابجا می کنیم.

رئیس کانون انجمن های صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه کانون انجمن های صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی یک تشکل مردمی است، تصریح کرد: در سطح استان ۷۶ شرکت فعال وجود دارد با احتساب پنج نفر اعضای هیئت مدیره و علاوه بر آنها حدود چنج نفر نیز کارگر و کارمند دارند و مازاد یک هزار و ۲۵۰ نفر  در این شرکتها فعالیت می کنند و رانندگان نیز به صورت مستقیم با این شرکتها در ارتباط بوده و همکاری می کنند.

کمالی از ارایه کارت هوشمند به رانندگان خبر داد و گفت: کارت هوشمند پس از دریافت گواهینامه سلامت و تائید سلامت رانندگان به آنها ارایه می شود.

وی با بیان اینکه بدون گذراندن دوره های آموزشی کارت هوشمند برای رانندگان صادر نمی شود، اظهار داشت: دوره های آموزشی شامل مهاربار، ایمنی، ترافیک و رانندگی هستند.

رابطه کانون با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به صورت صمیمانه است

رئیس کانون انجمن های صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از فعالیت های خداپسندانه این کانون خبر داد و افزود: در کشور و به تبع آن در استان آذربایجان شرقی مشکل بیکاری یکی از مشکلات اساسی به حساب می آید و این کانون در این نوع مسایل نیز ورود می کند تا باری از مشکلات جامعه را به دوش بکشد، اگر ما بتوانیم مسئولیتی را در جامعه به دوش بکشیم و گرهی از مشکلاتی را از جامعه را باز کنیم، در آن زمان به اهداف خود در این کانون می رسیم.

کمالی تاکید کرد: ما باید در تمامی مسایل احساس مسئولیت کرده و تمام مسئولیت خود را به پشت میز قرار گرفتن خلاصه نکنیم

وی ابراز داشت: خوشبختانه در کانون انجمن های صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی مشکل خاصی وجود ندارد و در زمان وجود مشکل سعی می کنیم تا مشکل به وجود آمده را در میان خود و مدیر کل راهداری و حمل و نقل و پایانه های استان مطرح و نسبت به حل آن اقدام کنیم.

رئیس کانون انجمن های صنفی شرکتهای حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یک تشکل مردمی با داوطلبی افراد تشکیل می شود، به همین منظور تمام تلاش ما حل برای حل مشکلات در داخل هیئت مدیره و به نتیجه رسیدن آن است.

وی با بیان اینکه رابطه کانون با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به صورت صمیمانه است، اظهار داشت: زمانی که این اداره کلبخش نامه ای را برای ما ابلاغ می کند و ما متعهد به اجرای بخش نامه هستیم، پس در اینصورت هیچ مشکلی بین کانون و اداره کل هرگز به وجود نمی آید

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال