علت آتش سوزی بازار تبریز با لحاظ نظر کارشناسان دادگستری اعلام می شود

پس از گذشت چند روز از حادثه آتش سوزی سرای ایکی قاپیلار بازار تاریخی تبریز قرار بود امروز علت وقوع این حادثه اعلام شود ولی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز امروز گفته است علت دقیق آتش سوزی سرای ایکی قاپیلار پس از ارایه نظرات کارشناسان رسمی دادگستری اعلام می شود.

مهدنیوز – سرویس اجتماعی: پس از حادثه آتش سوزی بازار تاریخی تبریز شائبه هایی در فضای مجازی مبنی بر علت آتش سوزی از سوی مردم مطرح شد که در این زمینه محمد قلیزاده گفته است با توجه به مواردی که در بررسی علت این آتش سوزی پیش آمد و برای این که حقی از بازاریان یا افراد دیگر ضایع نشود، مقرر شد از نظرات کارشناسان رسمی دادگستری نیز استفاده شود.
بنابراین در صورتی که امروز کارشناسان رسمی دادگستری معرفی شوند، پس از اعلام نظر آن ها علت این آتش سوزی با جمع بندی نظرات کارشناسان آتش نشانی و دادگستری در چند روز آینده اعلام می شود.
با توجه به این که حجم زیاد آتش سوزی موجب از بین رفتن برخی شواهد و مستندات شده است کارشناسان این سازمان پس از اطفای آتش سوزی بازار تبریز به صورت شبانه روزی، اقدام به جمع آوری مدارک و مستندات لازم از علت این حادثه کرده و در حال تکمیل آن ها هستند.

ارسال نظر