فرصت‌سوزی دوباره یاران لیکنز در زمین حریفان

تیم تراکتورسازی با توقف بدون گل مقابل میزبانش سایپا نه تنها فرصت کاهش اختلاف با تیم‌های صدرنشین را از دست داد، بلکه موقعیت چهارمی خود در جدول را هم به خطر انداخت.

در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال امروز (یکشنبه) یک دیدار در تهران برگزار شد که طی آن، مصاف دو تیم سایپا و تراکتورسازی در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل انجامید.

در این مسابقه که از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران برگزار شد، تراکتورسازان به رغم بهره‌مندی از حمایت پرشور هواداران‌شان نتوانستند از پس میزبان خود برآیند و ۲ امتیاز دیگر را در راه قهرمانی از دست دادند.

این بازی در نیمه اول چنگی به دل نزد و به جز یک تعویض اجباری برای سایپا اتفاق مهمی نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم نیز تدابیر سرمربیان دو تیم برای ایجاد موقعیت و گلزنی بی‌فایده بود و دروازه‌ها به ندرت تهدید شد تا نهایتا نمایندگان تهران و تبریز امتیازات را تقسیم کنند.

با این نتیجه تیم تراکتورسازی در دومین بازی خارج از خانه خود در نیم‌فصل دوم برابر حریفانش متوقف شد تا روند حرکتی این تیم در دور برگشت یک در میان به صورت برد و مساوی باشد.

یاران علی دایی نیز گرچه موفق به کسب امتیاز از میهمان مدعی خود شدند اما با این حال حسرت آنها برای پیروزی که از هفته هشتم به بعد بوده، همچنان تداوم یافت.

از سویی با ثبت نتیجه تساوی در این میدان، تراکتورسازی ۳۴ امتیازی شد اما موقعیت‌اش در رده چهارم به خطر افتاد. این درحالی است که سایپا به لطف تک امتیاز این بازی با ۱۹ امتیاز به رده دهم صعود کرد.

 

ارسال نظر