رئیس اتاق بازرگانی آذربایجان شرقی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

فعالیت های اتاق بازرگانی تبریز شفاف می شود

رئیس اتاق بازرگانی تبریز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: فعالیت های اتاق بازرگانی تبریز شفاف می شود

مهدنیوز – سرویس اقتصاد: یونس ژائله گفت: اتاق بازرگانی از این پس به صورت شفاف فعالیت خواهد کرد و ریز فعالیت منتشر می شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه در سالهای گذشته برای افرادی کارت بازرگانی صادر شده که صلاحیت نداشته‌اند و باید تغییراتی در زمینه صدور کارت بازرگانی صورت گیرد.

ژائله با اشاره به اینکه ماشین‌سازی در تمام کشور بی‌نظیر است و در تلاشیم تا این کارخانه به بخش خصوصی صالح واگذار شود، خاطرنشان کرد: بنا نیست که ماهیت ماشین‌سازی تغییر داده شود اما چه اشکالی دارد در کنار آن خودروسازی راه‌اندازی شود؟

وی افزود: دوست داریم در کنار ماشین‌سازی کارخانه‌های #بلبرینگ و #قطعه‌سازی نیز راه‌اندازی شود.

ژائله تاکید کرد: گردش مالی ماشین‌سازی ۳۰ میلیارد است که در اقتصاد عددی به شمار نمی‌رود و در تلاشیم در آینده نزدیک این رقم به ۳ هزار میلیارد تومان برسد.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز در ادامه عنوان کرد: تعامل سازنده با رسانه‌ها از جمله اهداف اتاق بازرگانی تبریز است و از نقد استقبال می‌کنیم.

ژائله با اشاره به اهمیت اتاق بازرگانی تبریز در کشور، اظهار کرد: در انتخابات اتاق بازرگانی کشور آذربایجان‌شرقی ۱۵ رای دارد.

وی ادامه داد: برخی از دوستان درخواست می کنند کاندیدای انتخابات ریاست اتاق ایران شوم، تا یکی دو روز آینده حضور و یا عدم حضورم مشخص خواهد شد.

 

 

ارسال نظر