×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فوت ۵۶ نفر براثر حوادث کاری در آذربایجان شرقی

 طی ۹ ماهه نخست سالجاری ۵۶ نفر بر اثرحوادث ناشی از کار دراستان جان خودرا از دست دادند که از این تعداد یک نفر زن و بقیه مرد بوده و  این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد افزایش یافته است.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی،  بر اساس اعلام روابط  عمومی پزشکی قانونی آذربایجان شرقی، درطی این مدت تعداد یک هزار و۱۲ نفر نیز بر اثرمصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۳۳ نفر زن و ۹۷۹ نفر مرد هستند.
تعداد مصدومان حوادث کاری در ۹ ماهه اول سال گذشته یک هزار و۵۶  نفر بود که این آمار نسبت به مدت مشابه  سال قبل چهار درصد کاهش یافته است.
در طی آذرماه امسال تعداد سه نفر به علت حادثه کاری فوت کرده که این آماردرمقایسه با مدت مشابه سال گذشته سه نفر کاهش یافته است.
همچنین ۱۰۵ نفرنیز به علت مصدومیت حوادث کاری درآذرماه به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این آمار نسبت به شهریور سال گذشته افزایش حدود ۱۵ درصدی را نشان می دهد.
گفتنی است، تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۶ برابر با ۶۷ نفر بود که یک نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند.تعداد کل مصدومین حوادث کار نیز در سال ۹۶ برابر با یک هزارو۳۳۲ نفر بود که از این تعداد ۳۴ نفر زن و یک هزارو ۲۹۸ نفر مرد بودند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


falseارسال