×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه‌های خبری

true
   شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷  
it is true
true
true
قرعه‌کشی مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ برگزار شد

به گزارش تسنیم، سازمان ورزش شهرداری تبریز در راستای توسعه ورزش‌های همگانی و عمومی‌تر کردن ورزش، المپیادی ورزشی با عنوان المپیاد ورزشی محلات تبریز در رشته‌های مختلف ورزشی برگزار می‌کند که مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ به عنوان نخستین رشته، با حضور ۲۵۱ تیم در ۴ رده نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از محلات تبریز از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود که گروه‌بندی رده‌های مختلف این مسابقات به شرح زیر مشخص شد:

گروه‌بندی مسابقات رده نوجوانان با حضور ۳۶ تیم در ۹ گروه ۴ تیمی:

گروه اول: شهید مفتح، شهید پناهی طالقانی، شاهین مارالان، گسترش فوتبال نوین راه‌آهن

گروه دوم: مهرآوران آخونی، شاهین دامپزشکی، یاران محله توماس، منتظران قائم عباسی

گروه سوم: مدرسه امام محمدباقر (ع)، الغدیر قره‌باغی، مینیاتور الف منبع، نخبگان خیابان ارتش

گروه چهارم: شهید دهقان ب حجتی، ستارگان سردرود، شهید کنعانی حوزه ۶ بسیج، عقاب مهر

گروه پنجم: شهدای طالقانی، تکنیک تبریز مشروطه، شهید علیپور چرنداب، سپهر آذربایجان

گروه ششم: صدرنشینان رضوانشهر، شهید حجتی سرخاب، گسترش فوتبال نصف راه، ایرانا عباسی

گروه هفتم: فرهنگ باسمنج، فوتبال گستر شهرک امام، کندرود، سانتوس طالقانی

گروه هشتم: شهید دهقان الف حجتی، آرمین آذربایجان، منتخب ابوذر، نوجوانان شهرک اندیشه

گروه نهم: نام‌آوران ارم، مینیاتور ب منبع، آزادی ائل گولی، پرشین جمعیت امام علی (ع) پاسداران

گروهبندی مسابقات رده جوانان با حضور ۳۲ تیم در ۶ گروه ۴ تیمی:

گروه اول: ستارگان رسالت، دوچرخه امید حیدرآباد، مسعود خیابان ابوذر، شهید مفتح

گروه دوم: شهید میراب حوزه ۶ بسیج، صالحین شهید صدر ارم، خادمین شهدای میثاق، شهدای الهادی ابوریحان

گروه سوم: شهدای مدافع حرم منبع، شهدای میثاق منظریه، پایگاه ظفر حوزه ۹ بسیج، ایرانا عباسی

گروه چهارم: شهید ابراهیمی عباسی، شهید دهقان حجتی، عقاب منصور، عقاب مهر نصف راه

گروه پنجم: شهدای مدافع حرم آذربایجان، شهید اکبر زوار جنتی شنب غازان، امید مشروطه، باشگاه الغدیر

گروه ششم: شهدای میثاق منظریه، فرهنگ باسمنج، موکب شریفی، شهدای ائمه شریفی آخونی

گروه هفتم: آرمین آذربایجان، آذرخش پاستور، آذر وصال، شهید اکرامی سرخاب

گروه هشتم: منیاتور منبع آب، سپهر آذربایجان، فجر یوسف‌آباد، کندرود

گروه بندی مسابقات رده بزرگسالان با حضور ۱۶۰ تیم در ۴۰ گروه ۴ تیمی:

گروه اول: شهدای سهند، ایرانیان پل قاری، شهید حججی خانه سازی، شاهین آذربایجان

گروه دوم: شعله طالقانی، عاشقان اباعبداله بهمن آباد، آدلان طالقانی، فرهنگ ابوریحان

گروه سوم: سازمان پسماند آذربایجان، شهد محمدزاده طالقانی، شبنم خطیب، شهید حامد جوانی طالقانی

گروه چهارم: آرین تبریز، نگین رسالت، پاسداران حیدرآباد، یاران محلات تبریز

گروه پنجم: عقاب حجتی، نخبگان تبریز خیابان ارتش، شهید فهمیده منبع، پایگاه حضرت ولیعصر (عج)

گروه ششم: ستارگان چاوان، اتحاد منظریه، جوانان بابک دیهیم، آل علی (ع) مفتح

گروه هفتم: شهید علی شاعی حافظ، شهید عدالت اکبری حجتی، صدرا ائل گولی، پایگاه امام جعفر صادق (ع)

گروه هشتم: حوزه ۵ بسیج شهرک امام، باتری وحید سیلو، پایگاه شهید شاکری بهمن آباد، ستارگان آزادی

گروه نهم: شهید صفری مفتح، قرمزپوشان ارم، آراز ارم، شهدای کربلا رسالت

گروه دهم: کندرود، منتخب زرگران بازار تبریز، شهید باکری پاستور، شهید باکری میدان ساعت

گروه یازدهم: مرکز آموزش ولیعصر (عج)، فخری تبریز، تختی ولیعصر، شهید اکبر زوار جنتی شنب غازان

گروه دوازدهم: شهید مهدوی استاد جعفری، امید انقلاب، مسجد میرعلی سرخاب، کوثر آذربایجان

گروه سیزدهم: ثامن کوثر مفتح، بابک طالقانی، یاران المهدی باغمیشه، سهند طالقانی

گروه چهاردهم: باشگاه رسانه ورزش تبریز، مینیاتور منبع، اطلس طالقانی، پاسگاه شهید صدوقی منجم

گروه پانزدهم: شهیدان ذاکری طالقانی، مجرب سرخاب، طوفان بزرگمهر، ستارگان حجتی

گروه شانزدهم: برق ولیعصر، دنیز دامپزشکی، شهدای مدافع حرم مفتح، سپهر آذربایجان

گروه هفدهم: بارسلونای فیضیه، گواه راه شهرک ارم، متحد ارم، شهدای مدافع حرم تربیت

گروه هجدهم: آذرخش پاستور، هیدرولیفتر سرخاب، آرسنال جوان دیهیم، ماندگار سهند تبریز

گروه نوزدهم: امیران ولیعصر، ایدمان فجر، علامه جعفری ارم، شاهین خلیل آباد

گروه بیستم: شاهین پاسداران حیدرآباد، شاهد مشعل طالقانی، شهید میلانی قره آغاج، شهید محلاتی

گروه بیست و یکم: تکنیک مشروطه، ستاره ولیعصر، شهریار عباسی، شهید شریفی قم تپه

گروه بیست و دوم: بابک عباسی، یاران سرخاب، امید شقایق لاله، پایگاه طه حوزه ۶ بسیج

گروه بیست و سوم: موکب العباس شهید شریفی، امید مشروطه، شهید ابراهیمی عباسی، فجر یوسف آباد،

گروه بیست و چهارم: احمدی ۴۲ متری، امید کوثر منبع، پاسداران حیدرآباد، حریر حافظ

گروه بیست و پنجم: صبا مایان سفلی، عقاب پاس منبع، آبی اناری ائل گلی، بیرلیک ارم

گروه بیست و ششم: پایگاه حضرت روح الله فیضیه، ستارگان آخر عباسی،  افرا شتربان، شهید رضایی اوغلی

گروه بیست و هفتم: شهید فرشباف انقلاب، شهید حامد جوانی شنب غازان، ارک آذربایجان، گوهر ملل

گروه بیست و هشتم: ایلقار آذربایجان، بزرگسالان ارم، پاس مارالان، تبریز جوان جلالیه

گروه بیست و نهم: دانشگاه علوم پزشکی آبرسان، شاهین ارم، ارکید شمس تبریزی، پایگاه قائم آل محمد (ص) سرخاب

گروه سی ام: قارتال بشیر آخر عباسی، ستارگان راهنمایی، وحدت بهار، میهن دوست خیام

گروه سی و یکم: پایگاه شهید صیاد شیرازی حیدرآباد، توپچی های آذربایجان، قارتال آذربایجان، شهید علیزاده حجتی

گروه سی و دوم: شهید یاغچیان، بویاخ مفتح، منتخب رضوانشهر، ماهان سهند ائل گلی

گروه سی و سوم:کانون نینوای ستارخان، شهدای آتش نشانی خاقانی، کوثر زنگوله باغ، موعود باکری لاله

گروه سی و چهارم: دانشگاه علمی کاربردی ماشین سازی، شکست ناپذیران ۴۰ متری، مسعود خیابان ابوذر، سهند ورزشگاه رهروان شهدا

گروه سی و پنجم: شهید منجم ایثار، ستارگان رضوانشهر، شهید دهقان حجتی، کلوپ حامد شمس تبریزی

گروه سی و ششم: پایگاه امیر المومنین حوزه ۷، کارکنان سازمان ورزش شهرداری، ستارگان ارم، باقرآباد

گروه سی و هفتم: شهاب تبریز، شهید قاضی بستان آباد، دانشگاه پیام نور، شهید حججی فرماندهی انتظامی

گروه سی و هشتم: تانیش طرح منجم، شهدای طالقانی، شهید زوار حافظ، قارتال آبرسان

گروه سی و نهم: مقاومت فجر، کوثر مارالان، عقاب کوچه باغ، سهلان خیابان قانون

گروه چهلم: فجر قراملک، ایمان ابوذر، دانشجویان خیابان دانشگاه، بابایی اقدم پل قاری

گروه‌بندی مسابقات رده پیشکسوتان با حضور ۲۳ تیم در ۵ گروه ۴ تیمی و یک گروه ۳ تیمی:

گروه اول: وحدت شهرک امام، استقلال مارالان، شهدای مارالان، عارف یکه دکان

گروه دوم: آرسنال یکه دکان، پدیده ملل متحد، کندرود، زنده‌یاد سبزی بهمن‌آباد

گروه سوم: رژین تاژ نصف راه، پایگاه امام صادق (ع) خواجه دیزج، شهید پورشریفی، تراکتورسازان ب

گروه چهارم: شهدای مایان، گوهر ملل منجم، شهید والایی فر حافظ، رهنمای حجتی

گروه پنجم: المپیا منجم، باقرآباد، سپهر آذربایجان، شهدای طالقانی

گروه ششم: شهید پناهی طالقانی، شهید باکری ارم، تراکتورسازان الف

به گزارش تسنیم، این مراسم روز گذشته با حضور مسئولان شهری تبریز و استان آذربایجان شرقی و چهره‌های ورزشی از ساعت ۱۵ در فرهنگسرای الغدیر آغاز و تا ساعت ۱۹:۳۰ادامه داشت.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false



ارسال