قیمت بلیت تئاتر تئوری میس کال را تماشاگر تعیین می کند

کارگردان نمایش «تئوری میس کال» گفت: برای اولین بار در این نمایش بلیت فروشی به شکل سنتی نخواهیم داشت و خود تماشاگر بهای بلیت را تعیین خواهد کرد.

به گزارش مهد نیوز، رامین ریاضی با اعلام این خبر، گفت: به بهانه اجرای نمایش «تئوری میس کال» کمپین تئاتر حذف شدنی نیست را آغاز کرده ایم و در اقدامی نو، در نظر داریم به جای فروش بلیت، صندوقی در سالن انتظار نمایش قرار دهیم تا هر تماشاگر مبلغی به اندازه وسعش در آن بیاندازد و به تماشای نمایش بنشیند.

وی تصریح کرد: ما در جلسات آسیب شناسی که برای تئاتر داشتیم، یکی از آسیب هایی که اخیرا در تئاتر وجود داشته و خیلی از مخاطبین نتوانسته اند از کارها دیدن کنند، اجراهای همزمان و دیگری قیمت بلیط یک نمایش بوده است. مخاطب دوست دارد به تماشای تمامی نمایش ها بنشیند ولی این به دلایل اقتصادی برای جامعه قابل درک است ،توان آنرا ندارد. با هم اندیشی که با اعضای گروه در جلسات مختلف داشتیم به این نتیجه رسیدیم که شاید یک ریسک باشد و بتوان گفت یک جانفشانی برای مخاطب است و شاید هرکسی این نتیجه را بشنود تعجب کند ولی بنده و اعضای گروه با تمام وجود و عقیده و ایمان به این نتیجه رسیدیم که بلیت های نمایش تئوری میس کال را برای اینکه تمام اقشار جامعه بتوانند ببینند ،چه دانشجویان عزیز چه مردم از هر قشر و هر صنفی ، قیمت بلیت های نمایش یا توان مخاطب در نظر گرفته شده است.

ریاضی خاطرنشان کرد: تمامی بازیگران و عوامل این نمایش از حرفه ای های این شهر هستند که حرفه آنان صرفا تئاتر هست و تنها محل در آمدشان تئاتر است، چنین بزرگ منشانه نگاه می کنند جای تشکر دارد و بنده امیدوار هستم اتفاقاتی خوبی رقم بخورد مهم شروع این حرکت هست که مردم را به سالن های تئاتر بکشانیم و تئاترهای دیگر را نیز تبلیغ کنیم تا آنها را نیز ببینند.

کارگردان تبریزی در زمینه تئاتر تئوری میس کال نیز گفت: در روز سوم بهمن ماه ۹۷ ساعت ۱۸ ، در مجموعه تئاتر شهر تبریز، سالن استاد صادقی، نمایش «تئوری میس کال» نوشته دوست خوبم محسن رهنما به روی صحنه خواهد رفت. این نمایش با بازی حامد منافی، مرتضی میرزازاده، سنا پرسعیدی و زیبا فرج الهی   در این نمایش ایفای نقش می کنند که این نمایش توسط گروه پیاده آماده اجرا کرده که ماحصل سه ماه تمرین مداوم دوستان بسیار خوبم هست و امیدواریم  که  مخاطبین گرامی از تماشای این نمایش لذت ببرند.

ریاضی افزود: این نمایش از تاریخ ۳ بهمن تا ۱۵ بهمن اجرای قطعی خواهد داشت و اگر با استقبال مخاطبین همراه شود سعی خواهیم کرد تمدید این نمایش را برای چند روز کوتاه در نظر بگیریم.

گفتنی است، نمایش تئوری میس کال تا ۱۵ بهمن هر روز راس ساعت ۱۸ در تئاتر شهر تبریز اجرا خواهد شد و قیمت بلیت را هر تماشاگر خود تعیین خواهد کرد.

ارسال نظر