لیکنز: بازی با ماشین سازی از سپاهان سخت تر است

سرمربی تراکتورسازی می گوید بازی با ماشین سازی از بازی با سپاهان سخت تر خواهد بود.

جرج لیکنز در نشست خبری قبل از بازی با ماشین سازی پاسخ خبرنگاران را داد که در ادامه آن را می خوانید:

 

دربی بازی را حساس تر می کند

اول باید عذرخواهی می کنم بابت تاخیر چون تمرین داشتیم. فردا یک بازی بسیار سخت پیش رو داریم، یکی از مسائلی که این بازی را حساس می کند که بازی فردا یک دربی است. همیشه در دربی همه می خواهند خود را به هواداران نشان بدهند. قطعا فردا در این بازی دو تیم دوست دارند همدیگر را شکست بدهند. مربی تیم ماشین سازی از وقتی آمده تاثیرخوبی گذاشته است اما ما فردا رقیب هم هستیم اما بعد از بازی فردا دوباره با هم دوست می شویم. من صبح به بچه ها گفتم بازی فردا خیلی سخت تر بازی با سپاهان است. هیچ وقت هدیه ای از بیرون نمی گیریم و باید خودمان تلاش کنیم. همچنین می دانیم تیم ماشین سازی نقاط ضعف و قوت ما را به خوبی می دانند ولی ما آماده سازی که انجام دادیم بیشتر از بازی با سپاهان است. در ماه گذشته و هفته گذشته آنالیزهای دقیقی انجام داده ایم و گاهی جزییات می تواند خیلی به ما کمک کند. بازی قبلی ماشین سازی برابر پیکان بود که یک بر صفر عقب بودند و پنالتی را در لحظات آخر از دست دادند که این صحنه سختی بود. همچنین می دانیم بازی قبلی این تیم برابر ذوب آهن بود که عملکرد خوبی داشتند و به تساوی دست پیدا کردند.

ماشین سازی مهمترین رقیب ما است

همانطور که می دانید باید مثل بازی با سپاهان باید فردا هم عملکرد خوبی داشتیم. دو بازی پیش رو داریم قبل از سال جدید و بازی با ماشین سازی مهمترین بازی ما است. علی اسماعیلی تنها مصدوم است، اروین قطعا در لیست ما قرار نداارد و در بازی های بعدی در مورد او تصمیم می گیریم. همیشه کار کردن در باشگاه بزرگ وقتی تیم بزرگی را می برید بازی بعدی سخت است. بازی دیشب آزاگس برابر رئال مادرید من سورپرایز شدم. رونالدو امسال نیست و دیدید نبود راموس چقدر تفاوت ها را رقم زد و این زیبایی های فوتبال است.

 

بازی های لیگ قهرمانان آسیا قشنگ است ولی من نمی توانم بازی های امشب  را ببینم چون دارم آماده می شوم برای بازی فردای تراکتورسازی.

باید به یک باشگاه حرفه ای تبدیل شویم

بازی فردا دوست داریم برنده شویم و همیشه برای پیروزی بازی های سختی دارید. بازی برابر سایپا تمرکزمان را از دست دادیم، هفته پیش سپاهان را بردیم و فردا دنبال ۳ امتیاز هستیم. در بروژ که من کار می کردم وقتی دو بازیکن را تغییر می دادیم شکست سختی می خوردیم. ما از یک باشگاه  معمولی باید به یک باشگاه حرفه ای و عالی تبدیل بشویم. باید عملکرد بازیکنان را ببینم تا ببینم چه ترکیبی را انتخاب می کنم. هواداران شاید دوست داشته باشند دو تیم را تشویق کنند اما ما دوست داریم برنده شویم و سه امتیاز را کسب کنیم.

همیشه دوست دارم برنده باشم

من دوست دارم در هر بازی برنده باشم. قطعا بهترین بازیکنان را به زمین می‌فرستم. این کاری است که هر مربی دیگری می‌کند. از ۱۴ ژانویه کارم را شروع کردم. ما درون تیم هستیم و بهتر مسائل را می‌بینیم. رفاقتی به کسی بازی نمی‌دهم شاید یک نفر از بازیکنی خوشش بیاید و بگوید چرا به او بازی نمی‌دهید اما من بهترین نفرات را انتخاب ‌می‌کنم. بازیکنان تلاش می‌کنند بهترین عملکرد را داشته باشند. باشگاه ما دور اندیشی می‌کند و باید دید کیفیت بازیکنان در ادامه چطور خواهد شد.آقای زنوزی یک سال است باشگاه را خریداری کرده است اما کاری که در این مدت کرده است فوق العاده بوده است.

سعی می کنیم هر روز بهتر شویم

تفاوت رئال و آژاکس خیلی زیاد است اما نبود رونالدو و راموس دیدید چه اتفاقی را در بازی دیروز رقم زد. از زمانی که آمدم تلاش کردم بازیکنان به حداکثر توان خود ‌ برسند.آیا می‌توانم بگویم محمد طیبی هم گلر، هم دفاع، هم هافبک و هم مهاجم باشد؟ او حداکثر تلاش خود را می‌کند. همیشه سطح انگیزه بازیکنان برایم مهم است. نساجی و سایپا در جدول از ما پائین تر بودند و ما تلاش کردیم در این بازی‌ها انگیزه بازیکنان را بیشتر کنیم. برای تیم خودم و شما احترام قائل هستم. ما تلاش می‌کنیم وقتی به قله رفتیم در سراشیبی نیفتیم. الان به وضعیت رئال مادرید نگاه کنید که شرایط آنها چطور است. تیم‌هایی هستند که تجربه قهرمانی‌های زیاد دارند  و در آسیا حضور داشتند. ما این تجربه را تا به الان نداشتیم اما در حال حاضر برای این اهداف برنامه ریزی می‌کنیم. فعلا بازیکنان برای من مهمترین مسئله هستند. کاری ندارم که در آینده چه بازیکنانی کنارمان هستند الان فقط به داشته‌های فعلی فکر می‌کنم. در کادرفنی ‌تلاش می‌کنیم هر روز شرایط بهتری پیدا کنیم.

حضور پسر مهاجری در کادرفنی تراکتورسازی؟

فردا  او را می‌بندیم تا مشکلی به وجود نیاید ( با خنده) همانطور که می‌دانید مهاجری دوست خوب من است اما ما در زمین رقیب هستیم و بعد از بازی دوستان خوب خواهیم بود. می‌دانم او چقدر بازیکنانش را آماده کرده تا در بازی فردا پیروز شوند.

ارسال نظر