ماشین سازی نیم فصل دوم را با برد آغاز کرد

به گزارش مهدنیوز، تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور موفق شد با یک گل میزبانش استقلال خوزستان را شکست داده و نیم‌فصل دوم را با یک پیروزی شیرین آغاز کند.

در این مسابقه که از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، شاگردان رضا مهاجری به یک گل زودهنگام دست یافته و در همان دقایق ابتدایی از میزبان خود پیش افتادند.

این گل توسط محمد اهل شاخه در دقیقه ۷ به ثمر رسید که وی روی ارسال کات‌دار احمدرضا زنده‌روح در عمق خط دقاعی استقلال خوزستان زودتر از بازیکنان حریف به توپ رسیده و با یک ضربه نوک پا توانست آن را به تور دروازه بنشاند.

در دقایق باقی مانده نیمه اول آبی‌پوشان خوزستانی توپ و میدان را در اختیار داشتند و حتی در دقیقه ۳۵ فرصت داشتند به گل تساوی برسند اما ضربه مهاجم این تیم به تیرک دروازه برخورد کرد.

بدین‌ترتیب ماشین‌سازان در پایان نیمه اول با یک گل برنده به رختکن رفتند.

اما نیمه دوم درحالی استارت خورد که در اولین موقعیت این نیمه رضا درویشی مهاجم استقلال خوزستان اعتقاد به برخورد توپ به دست مدافع ماشین‌سازی و اعلام پنالتی داشت که داور تصمیم به ادامه بازی گرفت.

لحظاتی بعد این ماشین‌سازان بودند که می‌توانستند به گل دوم برسند اما ضربه ایستگاهی رضا خالقی‌فر را فرزین گروسیان به زحمت راهی کرنر کرده و مانع از این امر شد.

در ادامه این مسابقه دروازه‌های دو تیم به ندرت تهدید شد و با وجود اینکه میزبان در دقایق پایانی برای جبران گل خورده فشار آورد اما از تغییر نتیجه عاجز ماند تا درنهایت بازی با همان یک گل به سود تیم تبریزی به اتمام برسد.

با این نتیجه، ماشین‌سازی ۱۷ امتیازی شده و موقتا تا رده هشتم جدول صعود کرد. استقلال خوزستان نیز با همان ۶ امتیاز قبلی خود با احتساب ۶ امتیاز کسر شده این تیم در قعر جدول ماندنی شد.

ارسال نظر