مقابل تراکتورسازی مستحق پیروزی بودیم

سرمربی تیم پدیده شهر خودرو گفت: مقابل تیم بزرگی مثل تراکتورسازی خوب ظاهر شدیم و مستحق پیروزی بودیم و حتی مساوی هم عادلانه نبود.

یحیی گل محمدی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل تراکتورسازان با تشکر از جو خیلی خوبی که هواداران پرشور تراکتورسازی در ورزشگاه ایجاد کردند، افزود: هر چند نتوانستیم امتیاز بگیریم اما از نظر فنی خوب بازی کردیم .
سرمربی تیم پدیده شهر خودرو با اشاره به اینکه بازیکنانش بدون ترس از حریف و اسامی که در تراکتورسازی حضور دارند، بازی کردند، گفت: به نظرم قهرمان واقعی لیگ برتر بازیکنانم هستند.
گل محمدی با بیان اینکه امروز تصمیمات داوری متاسفانه به ضرر تیم ما بود و داور امروز شجاعتش را جا گذاشته و وارد زمین شده بود، ادامه داد: در صحنه گل واضح بود که روی بازیکن ما خطا انجام شد ولی وقتی داور تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد، این تصمیمات هم از سوی او گرفته می ‌شود.
وی با بیان اینکه نیم ‌فصل دوم داوری ما مسیر بهتری در پیش گرفت و قضاوت‌های خوبی را دیدیم و با توجه به اینکه یکسری تغییرات در تعداد داوران ایجاد شده داوری در مسیر خیلی خوبی قرار گرفته ولی در هر صورت امروز اشتباهات داوری تحت تاثیر جو ورزشگاه و بیانیه‌ها قرار گرفت و تجزیه و تحلیل‌هایی که درمورد قضاوت حیدری صورت گرفته بود این بازی را تحت تاثیر قرار داد.
وی ادامه داد: این نظر من است و ممکن است خیلی‌ها با من موافق نباشند و امروز کادر داوری روز خوبی را پشت سر نگذاشت.
گل محمدی اضافه کرد: ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و در ۲۰ دقیقه اول سراسر حمله بودیم و امروز تراکتورسازی فقط یک کرنر زد و از آن هم به گل رسید.
وی ادامه داد، این تیم روی یک موقعیت نصفه و نیمه که با اشتباه داوری همراه بود به گل رسید و فکر می ‌کنم که تراکتور امروز حرفی برای گفتن در زمین نداشت.
گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا با ثبت دومین شکست متوالی پدیده، این تیم از جمع بالانشین‌های جدول جدا شده است، گفت: ما خودمان انتظاراتمان را بالا بردیم زیرا که ما یک تیم جوان هستیم، تیمی که تازه پا گرفته و تا اینجا هم نشان داده که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و فوتبال خوبی ارائه می‌ کنیم.
تیم پدیده با شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی با ۳۹ امتیاز در رده پنجم جدول لیگ برتر باشگاه های کشور باقی ماند.

ارسال نظر