مهدنیوز، همچنان صریح و شفاف برای مردم / هادی جمشیدی

چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرصت مناسبی را فراهم آورد تا بتوانیم فصل جدیدی از فعالیت های پایگاه خبری مهدنیوز را آغاز کنیم. اگرچه مهدنیوز از چند سال گذشته فعالیت مستمری را تجربه نموده و در دوره های مختلف تاثیرگذاری خود را به اثبات رسانده است اما تلاش این روزهای تیم جدید این پایگاه خبری پی ریزی فعالیت متفاوتی است مبتنی بر صراحت ، شفافیت و مطالبه حقوق حقه مردم در پرتو اصول مترقی انقلاب اسلامی .

هم اکنون بیش از  ۱۰۰ پایگاه خبری فعال در استان آذربایجان شرقی در حال انجام وظیفه اطلاع رسانی هستند. این در حالیست که مهدنیوز به عنوان یکی از پایگاه های خبری با سابقه ، در میان پایگاه های خبری متنوع موجود، روش متفاوتی را در پیش گرفته است. انتشار اخبار و گزارش های برگزیده به جای بمباران خبری مخاطب با اخبار ریز و درشت بدون اهمیت، انتشار اخبار صریح و شفاف به جای گزارش های خبری و اخبار سفارشی روابط عمومی ها ، انتشار مطالب مستند به جای شایعات و نوشته های مغرضانه را می توان از جمله تغییراتی دانست که در مهدنیوز مشاهده خواهید کرد.

علاوه بر این، در دنیای جدیدی که شبکه های مجازی در آن حکمرانی می کنند، مهدنیوز  توجه جدی به شبکه های مجازی و مخاطبان این شبکه ها دارد. واژه هایی چون شهروند – خبرنگار که این روزها شاهد رشد آن در کشور هستیم، در مهدنیوز جدی تر گرفته شده است و در برنامه های پیش رو بخش مهمی را به گزارش های مردمی و مطالبی که مردم از زاویه دید خود مهم می دانند، اختصاص خواهیم داد. این تغییر رویه در چند ماه گذشته نیز در پایگاه خبری مهدنیوز دنبال و باعث رضایتمندی مخاطبان شده است.

توجه ویژه به خبرهای استان و شمالغرب کشور در کنار پوشش اخبار مهم ایران و جهان باعث می شود که مهدنیوز به یک منبع قابل اطمینان برای خبرهای منطقه ای تبدیل شود. نگاه محلی مهدنیوز به اخبار و مخاطبان، قدرت ویژه ای به این پایگاه خبری می دهد که روی مخاطبان خاص خود تمرکز کرده و بیشتر نیازهای این مخاطبان را پوشش دهد.

مهدنیوز با مخاطبان خود زنده است و همواره راه را برای نقد روش فعالیت این پایگاه خبری هموار می بیند. هر یک از مخاطبان می توانند پیشنهادات و انتقادات خود را برای فعالیت هر چه بهتر مهدنیوز مطرح نموده و اطمینان داشته باشند که این پایگاه خبری و تیم حرفه ای آن همواره برای تغییرات بر اساس نیازهای روز جامعه و بر اساس دید مخاطبان خود آماده است.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، را می توان آغاز فصل جدیدی از فعالیت های مهدنیوز دانست. انقلاب اسلامی نیز مراحل و روزهای متفاوتی را در این ۴۰ سال تجربه کرده است و مصادف شدن چهلمین سالروز با آغاز دور جدیدی از فعالیت های مهدنیوز را به فال نیک می گیریم.

امیدواریم در دوره جدید فعالیت مهدنیوز نیز همچنان شاهد حمایت مخاطبان و ارتباط دوسویه ای باشیم که تیم حرفه ای این پایگاه خبری با مردم ایجاد کرده است. مهدنیوز مشتاقانه در انتظار مخاطبان خود و مطالب، تصاویر و نظراتی که است که توسط این مخاطبان ارسال می شود. بیایید در کنار هم و باهم باشیم…

 

هادی جمشیدی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی خبری مهدنیوز

ارسال نظر