رئیس قوه قضائیه:

موانع تولید را در آذربایجان‌شرقی بررسی می‌کنیم

رئیس قوه قضاییه با بیان این‌که آذربایجان‌شرقی یکی از قطب‌های صنعتی محسوب می‌شود، گفت: در نشستی که با کارآفرینان و تولیدکنندگان استان خواهیم داشت از دیدگاه فعالان امر استفاده کرده و موانع تولید را بررسی خواهیم کرد؛ بررسی و توجه به تولید و از بین بردن موانع تولید از جمله مواردی است که باید در سال رونق تولید مورد توجه قرار گیرد.

مهدنیوز – حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به تبریز اظهار کرد: مردم آذربایجان‌ را با زمان‌شناسی، شجاعت، دلیری و پیشتازی در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی می‌شناسیم.

وی ضمن درود به روان پاک شهدای این خطه، بیان کرد: این سفر در ادامه سفرهای استانی بوده و ۱۷ گروه از روز گذشته به نقاط مختلف استان اعزام شدند تا مسایل را بررسی کنند؛ چهار گروه در مرکز استان به بررسی مسایل قضایی، اداری، اقتصادی و… و بخش های مرتبط با قوه قضائیه می‌پردازند.

وی افزود: در این سفر، نشستی با خانواده معظم شهدا و فرهیختگان داشته و از دیدگاه ها و نظراتشان بهره مند خواهیم شد؛ همچنین با کارآفرینان، تولیدکنندگان و کارگران نیز نشستی خواهیم داشت.

رییسی خاطرنشان کرد: در شورای اداری نیز با مسئولان و خدمتگزاران استان به تبادل نظر می‌پردازیم و در نهایت در نشستی با همکاران قضایی به بررسی مسایل مربوط به دستگاه قضایی در دادگاه ها، دادسراها و سازمان‌های وابسته قوه قضاییه خواهیم پرداخت.

وی گفت: در نشست شورای عالی قوه قضاییه نیز تمامی گزارشات استان مورد بررسی قرار گرفته و امید است به نتایجی برسیم که گره گشای مشکلات مردم باشد./ایسنا

ارسال نظر