مدیر امام زاده سید محمد کججانی خبر داد:

میزبانی از ۱۸ هزار روزه دار در شب های قدر

مدیر امام زاده سید محمد کججانی از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور میزبانی از ۱۸ هزار روزه دار در شب های قدر در این امام زاده خبر داد.

مهدنیوز – سرویس اندیشه: حجت الاسلام صمد خلیلی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: مراسم احیاء لیالی قدر و سوگواری شب شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) با حضور قاریان برجسته استان و با برگزاری دعا های مخصوص این شب ها در صحن مقدس امام زاده سید محمد کججانی برگزار می شود.

وی ادامه داد: با حمایت های خیرین امسال در این شب ها با ارائه افطار و سحری کامل در خدمت زائرین عزیز خواهیم بود.

خلیلی، با اشاره به بازدید بیش از ۱۵ هزار زائر در طول ماه از این امام زاده گفت: به طور متوسط در هر ماه بیش از ۱۵ هزار زائر از این امام زاده بازدید دارند که تلاش میکنیم با تعریف برنامه های فرهنگی و اجتماعی در خدمت زائران عزیز باشیم.

مدیر امام زاده سید محمد کججانی از برگزاری ویژه برنامه های مذهبی و فرهنگی سه شنبه های هر هفته در این امام زاده خبر داد و افزود: زائران هر سه شنبه میهمان سفره اطعام امامزاده هستند و بیش از ۳ هزار پرس شام به زوار ارائه می شود و در کنار برنامه های مختلف فرهنگی شاهد حضور تیم پزشکی با تجویز داروی رایگان، تیم داندانپزشکی، مشاور حقوقی، مشاور خانواده و مشاور طب سنتی در امام زاده هستیم.

 

ارسال نظر