نمایشگاه مطبوعات استان آذربایجان‌ شرقی برگزار می‌شود

محمد محمدپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کلیه صاحبان امتیاز و مدیران مسئول مؤسسات مطبوعاتی، روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، دوهفته نامه‌ها، ماهنامه‌ها، فصلنامه‌ها، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری، سرپرستی رسانه‌های کثیرالانتشار و تشکل‌های رسانه‌ای آذربایجان شرقی می‌توانند در نمایشگاه مطبوعاتِ خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی که با همکاری و حمایت اداره کل ارشاد استان و از تاریخ دوم تا هفتم آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود شرکت کنند.

وی افزود: با عنایت به نقش، کارکرد و جایگاه رسانه‌ها در جامعه و اهمیت مطبوعات در سبد فرهنگی خانوارهای ایرانی، محل برپایی نمایشگاه ترجیحاً در یکی از بهترین و مناسب‌ترین سالن‌های نمایشگاهی (سالن شهریار) تعیین شده است.

خانه مطبوعات آذربایجان شرقی هم در اطلاعیه ای آورده است: به لحاظ محدودیت زمانی و احتساب الزامات حضور رسانه‌ها در این رویداد مهم فرهنگی قرار است با تصمیم ستاد برگزاری نمایشگاه، ۶۰ غرفه به صورت رایگان به صاحبان یا مدیران مسؤول رسانه‌های متقاضی تخصیص یابد که شرط استفاده از این فرصت، اولویت در “پیش ثبت نام” از تاریخ انتشار فراخوان تا ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه سال جاری است. با این توضیح ضروری که “پیش ثبت‌نام” تا تاریخ مذکور به منزله قطعی بودن ثبت نام و حضور در نمایشگاه نیست لذا برای قطعی شدن ثبت‌نام، هر رسانه باید فرم مربوطه را حضورا و از طریق نماینده تام الاختیار خود از ساعت ۹ لغایت ۱۵ روز پنج شنبه ۲۷ مهرماه، در محل خانه مطبوعات استان، امضا و مهر کند.

لازم به ذکر است متراژ پایه و ضوابط تخصیص غرفه‌ها بعد از طی مراحل “پیش ثبت نام” و برآورد میزان تقاضاها مشخص و به رسانه‌های متقاضی اعلام خواهد شد. همچنین تصمیم‌گیری درخصوص ترتیب استقرار هر رسانه در نمایشگاه با لحاظ اولویت‌های پیش ثبت نام و ثبت نام قطعی برمبندی رویکرد و ضوابط مربوطه ستاد برگزاری نمایشگاه مطبوعات خواهد بود.

کلیه داوطلبان و متقاضیان حضور در نمایشگاه مطبوعات جهت انجام “پیش ثبت نام” باید درخواست خود را تا مهلت مقرر به شماره نمابر ۰۴۱۳۳۲۸۱۹۱۲ ارسال کنند.

در شرایطی که استقبال رسانه‌های متقاضی بیش از فضای نمایشگاهی باشد، از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالنی غیر از سالن اصلی نمایشگاه مطبوعات غرفه اختصاص می‌یابد.

ارسال نظر