نمایش « منگی » در تبریز به روی صحنه رفت

«منگی » نمایشی بر گرفته از رمانی با همین نام نوشته ژوئل اگلیف و ترجمه اصغر نوری است که توسط محمد امین داروئیان به اجرا در آمده است.

مهدنیوز – سرویس فرهنگ و هنر: «منگی » نمایشی بر گرفته از رمانی با همین نام نوشته ژوئل اگلیف و ترجمه اصغر نوری است که توسط محمد امین داروئیان این روز ها در پلاتو استاد منصور حمیدی مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز به اجرا در آمده است.

این نمایش شامگاه روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت در حالی به روی صحنه رفت که فرزاد تقی لر محقق و مدرس تئاتر زنگ افتتاح این نمایش را به صدا در آورد. در مراسم افتتاح این نمایش بسیاری از پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر تبریز، همراه با مخاطبان نمایش « منگی » حضور داشتند.

ان نمایش به نقد و پرداخت اجتماع و آدم های آن از منظری دیگر می پردازد. بابک خانپور، محمدرضا نظری، آریا کیانفرد، امیر مرتضی تشرفی، عرفان آصفی، حسن عزیزی، معصومه عباسی، همدم مختاری و محمد امین داروئیان در این اثر به ایفای نقش می پردازند.

 نمایش منگی با شروع ماه مبارک رمضان در مجتمع فرهنگی هنری ٢٩ بهمن تبریز میزبان مخاطبان خود بوده است و تا پایان ماه رمضان هر شب ساعت ۲۲ بر روی صحنه خواهد رفت.

ارسال نظر