نوروز ۹۸، آغاز امید و زیبایی / هادی جمشیدی

نوروز به عنوان جشن باستانی، آغازگر تحولات و زیبایی هاست. نوروز نویدبخش شروعی دوباره و تغییراتی است که در یک سال آتی می تواند اتفاق بیفتد. نوروز امیدواری می آورد و از آرزوها و دعاهایی که همه ما در لحظه تحویل سال انجام می دهیم، امید می بارد. نوروز با امید گره خورده است و بدون شک با همدلی می توانیم این امید را به بار بنشانیم.

نوروز ۹۸ در حالی از راه رسید که مشکلات غیرقابل انکاری را در کشور شاهد بودیم. مشکلات بی سابقه که باعث شد تا تورم، کاهش ارزش پول ملی، گرانی و کمبود برخی از کالاهای اساسی در مقاطعی از سال، ۹۷ را به کام خیلی از هموطنان تلخ کند. اما ما سال جدید را یک شروع جدید می دانیم و به این موضوع اعتقاد داریم.

سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رونق تولید نامگذاری شده است. شاید بهترین آرزو در سالجاری، تحقق واقعی این شعار و کمک به انجام آن فارغ از هر گرایش سیاسی باشد. تولید موضوعی است که به طور مستقیم و غیر مستقیم می تواند در زندگی همه ما تاثیرگذار باشد و وظیفه دولت، کمک بی چون و چرا به تولید و تولیدگران است.

مهدنیوز نیز جزئی از این ملت است و در سال جدید، تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی دقیق و کمک به بهبود وضعیت کشور و مردم خواهد کرد. نوروز ۹۸ را به تمامی مخاطبان پایگاه خبری تحلیلی مهدنیوز تبریک گفته و آروزمندیم که در کنار شما، در تحقق رسالت رسانه ای خود موفق باشیم.

*** هادی جمشیدی / مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی مهدنیوز

ارسال نظر