ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران شد

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خبر سرمربیگری مارک ویلموتس بلژیکی در تیم ملی را رسما تایید کرد.

مهدنیوز – سرویس ورزش: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران تایید کرد که مارک ویلموتس، بازیکن و مربی پیشین تیم ملی فوتبال بلژیک، سرمربی آینده تیم ملی فوتبال ایران است.

مارک ویلموتس بامداد امروز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت وارد تهران شد. رئیس فدراسیون فوتبال ایران شب گذشته و در یک برنامه تلویزیوتی تایید که ویلموتس سرمربی آینده تیم ملی فوتبال ایران است.

قرار است که امروز ویلموتس پس از بازدید از امکانات تیم ملی و امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال، یک نشست خبری هم برگزار کند.

آن‌گونه که رسانه‌های بلژیکی اعلام کرده‌اند ویلموتس با مبلغی نزدیک به ۱.۳ میلیون یورو (۱.۵ میلیون دلار) برای هدایت تیم ملی ایران به توافق رسیده است. قرارداد این مربی بلژیکی ۳ ساله و تا پایان جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطراعتبار دارد.

ویلموتس در سفر به تهران یک دستیار فرانسوی همراه خود دارد. براساس برخی گمانه‌زنی‌ها از جواد نکونام، بازیکن سابق تیم ملی، به عنوان دستیار دیگر ویلموتس نام برده می‌شود.

ویلموتس چهار سال مربی تیم ملی بلژیک بود و دو بار به عنوان مربی سال این کشور هم انتخاب شده است. او سابقه مربی‌گری در تیم ملی ساحل عاج را هم در کارنامه دارد.

ارسال نظر