پیش بازی / دومین بازی سخت ماشین در هفته دوم

ماشین سازی بر اساس قرعه کشی لیگ برتر ۲ بازی سخت در ۲ هفته ابتدایی را در قرعه خود دیده است. یاران خطیبی با سربلندی هفته اول را به پایان رساندند اما در هفته دوم باید در اصفهان موفقیت هفته اول خود را تکرار کنند.

مهدنیوز – سرویس ورزش: ماشین سازی بر اساس قرعه کشی لیگ برتر ۲ بازی سخت در ۲ هفته ابتدایی را در قرعه خود دیده است. یاران خطیبی با سربلندی هفته اول را به پایان رساندند اما در هفته دوم باید در اصفهان موفقیت هفته اول خود را تکرار کنند. رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور فردا (پنجشنبه) با انجام ۴ دیدار وارد هفته دوم خود می‌شود که در یکی از بازی‌های این روز، تیم ماشین‌سازی تبریز از ساعت ۲۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف میزبانش سپاهان می‌رود.

این مسابقه با قضاوت حسن اکرمی با کمک‌های حسن ظهیری و هادی طوسی برگزار خواهد شد. ضمن اینکه سعاد وفاپیشه و کیوان علی محمدی به عنوان کمک‌ داوران اضافی، میلاد قاسمی به عنوان داور چهارم و محمدجواد تقی‌پور به عنوان ناظر حضور خواهند داشت.

 

تیم های سه امتیازی

هر دو تیم ماشین سازی و سپاهان اصفهان هفته موفقی را پشت سر گذاشتند. اگرچه سپاهان در خارج از خانه بازی کرد و گل های بیشتری را به ثمر رساند. ماشین سازی نیز توانست در مقابل تیم مدعی استقلال با ضربه ایستگاهی و یک گل در دقیقه ۹۳ به برتری برسد.

سبزقبایان فوتبال تبریز به عنوان خالق شگفتی هفته اول پا به این دیدار خارج از خانه می‌گذارند. این تیم در بازی نخست خود در تبریز موفق شد نفس استقلال را در آخرین ثانیه‌ها گرفته و سه امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کند.

شاگردان رسول خطیبی طبق برنامه در دومین گام در جدال با دیگر تیم مدعی قهرمانی صف‌آرایی می‌کنند. نماینده تبریز به این امید به دیار نصف جهان می‌رود تا نشان دهد که پیروزی‌ بزرگش در راند اول اتفاقی نبوده است.

یاران امیر قلعه‌نویی که در جدال فردا اولین بازی خانگی خود را در فصل جدید انجام و برای هواداران‌شان رونمایی می‌شوند، بدون‌شک فقط به دنبال کسب پیروزی خواهند بود و اصلاً دوست ندارند در این میدان خانگی امتیاز از دست بدهند.

 

ماشین سابقه برد سپاهان را دارد

این دو تیم دو بار در لیگ برتر به میزبانی سپاهان برابر هم صف‌آرایی کرده‌اند که اولین آن در بازی برگشت لیگ شانزدهم با پیروزی عجیب ۳ بر صفر تبریزی‌ها فرجام یافت و دیگری در بازی برگشت فصل گذشته که با برتری ۲ گله اصفهانی‌ها به پایان رسید.

 

تیم ناشناخته

بیشترین بازیکنان ماشین سازی را بازیکنان جوان بومی و نسبتا ناشناخته تشکیل می دهند. این نوع تیم ها معمولا به دلیل مشخص نبودن توان فنی بازیکنان و تاکتیک بازی، نتایج درخشانی در هفته های اول می گیرند. شاید این شانس ماشین سازی بوده است که در هفته های ابتدایی با تیم های قدری روبرو می شود که هنوز از این تیم شناخت ندارند. بازیکنان با استعداد و جوان همانند بازی هفته اول در این هفته نیز اسلحه اصلی رسول خطیبی خواهند بود. با توجه به توان هجومی سپاهان، اگر ماشین سازی موفق به حفظ دروازه خود شود، هیچ بعید نیست که بتواند با یک گل همانند هفته گذشته، سپاهان را نیز غافلگیر کند.

 

ارسال نظر