« کراوات » در تبریز به صحنه می رود

کراوات عنوان نمایشی است که قرار است توسط ناصر هاشمی به روی صحنه برود. ناصر هاشمی از پیشکسوتان سینما تلویزیون و تئاتر آذربایجان است که جزو پرکارترین های عرصه تئاتر در دهه های ۶۰ و ۷۰ تئاتر آذربایجان محسوب می شود.

مهدنیوز – سرویس فرهنگ و هنر: کراوات عنوان نمایشی است که قرار است توسط ناصر هاشمی به روی صحنه برود. ناصر هاشمی از پیشکسوتان سینما تلویزیون و تئاتر آذربایجان است که جزو پرکارترین های عرصه تئاتر در دهه های ۶۰ و ۷۰ تئاتر آذربایجان محسوب می شود. وی در زمینه نویسندگی و بازیگری در این عرصه کار های مختلفی در کارنامه خود دارد. سال گذشته نیز نمایش های « کچل اوغلان » به کارگردانی بابک نهرین و « تولدی بر مرگ » به کارگردانی مرضیه محمدزاده با بازی ناصر هاشمی در تبریز به روی صحنه رفت.

نمایش « کراوات » تازه ترین اثر ناصر هاشمی است که نویسندگی این نمایش را خود او بر عهده داشته است. این نمایش قرار است پاییز امسال با کارگردانی ناصر هاشمی و با بازی چهره های مطرح تئاتر تبریز به روی صحنه برود. نمایش کراوات هم اکنون مراحل پیش تولید خود را سپری می کند. کراوات قصه خانواده ای است که قصد رفتن به یک مجلس عروسی را دارند و گره زدن کراوات تبدیل به چالشی برای آن ها می شود و در این بین موقعیت های کمدی خلق می شود. 

ارسال نظر